Tulokset seurattiin livenä SSV2021 Discord-palvelimella 11.7. alkaen klo. 19:00. Jos et päässyt paikalle tai jos haluat uudelleenelää kisalivekokemuksen, voit käynnistää kisasimulaattorin käyttämällä alla olevia nappeja! Discordissa luokan 1 eli 60 cm:n selostus alkoi tästä viestistä.
Valmiit tulokset näet painamalla ensimmäistä alla olevaa nappia.
Vivienne Blankley - Prontoponzio | |
Hilla Bergvall - SHS Tranebær | |
Aifric Flockhart - K. O. SuperShook | |
Milja Malmila - Myrskylí¤n Merenhuiske | |
Julia Autio - Regelbunden Java | |
Anna Sternellí¨ - MM Latte Macchiato Caramel | |
Emily Sterrenbos - GH Silver Storm | |
Adelynn Saint-Clair - Prada v. Helmwald | |
Amelie Backlund - Golden Criminal | |
Roze Valiukevičius - Vertigo | |
Sølvi Lillebø Karlsen - Feítl frá Lofoten | |
Alva Ainio - Mantarelli | |
Vilja Kaarto - Moonbridge Esmeralda | |
Emma Kallio - Peace of Love | |
Amelie Chaput - Rosegarden's Necromancer | |
Fiia Nolvi - Poniniemen Esperite | |
Vilma Kavalniemi - Vinhan Dawnlight | |
Silvija Gailis - Baron Dante | |
Rose Snowheart - J-pop electro | |
Anni Heljala - Kulkurin Viimeinen Valssi | |
Anitta Pajusalo - Dannet | |
Aurora Kallio - Onnenkujan Lemminkí¤inen | |
Vilma Kavalniemi - Luodon Thaleia | |
Dagnija Liepa - Roasted Hellwater | |
Iitu Caraneva - Rusvaka | |
Disa Sund - Liinahaan Tí¤hti-Tuuli | |
Valtteri Rokka - Shawq | |
Beata Torvik - Notkelman Usva | |
Lucas Flachní n - Cadogan Thrillion | |
Disa Sund - Pohjolan Hyssy |
Aleksi Vaalavuo - Calabasas | |
Varpu Riikonen - Korpin Kultakutri | |
Kiira Veiskonen - Shizrtinez | |
Hilla Bergvall - SHS Tranebær | |
Mila Usvapelto - Nana's Froyo Yolo | |
Varpu Riikonen - Pihlajan Krystal | |
Aleksi Vaalavuo - Selah | |
Sierra Monterrosa - D.E. Dostoevsky | |
Anna Sternellí¨ - MM Latte Macchiato Caramel | |
Silvia Kurjensalo - Shazerac | |
Anja Roihaja - Eileen | |
Inez Michel - LÄ«dija | |
Tobias Vallieres - Quickzilver | |
Madeleine Hagen - Tegur 2782 | |
Ada Granstad - Kototallin Myytti | |
Piia Ihantoja - Kototallin Jojo | |
Julianna Haapala - The end of the road | |
Amelie Backlund - Golden Criminal | |
Sonja Kitti - Warepia's Charmboy | |
Edith Lundán - Agnetha 'If | |
Christine Nilsson - Finansseri | |
Isabel Wettesburg - Soltorps Muriel | |
Amelie Backlund - Feuertaufe | |
Emma Kallio - Peace of Love | |
Amelie Chaput - Rosegarden's Necromancer | |
Fiia Nolvi - Poniniemen Esperite | |
Ella Olkisuo - Polar | |
Onni Branner - Kastanjan Black Lace | |
Silvija Gailis - Baron Dante | |
Anitta Pajusalo - Dannet | |
Gea Korjus - Saarma | |
Vilma Kavalniemi - Luodon Thaleia | |
Dagnija Liepa - Roasted Hellwater | |
Elviira Kontio - Saurus Smallhands di Sierra | |
Inkeri Johansen - Jay's Strix |
Aleksi Vaalavuo - Calabasas | |
Jasu Lakkahalla - Valerianan Pyromancer | |
Kiira Veiskonen - Shizrtinez | |
Mila Usvapelto - Nana's Froyo Yolo | |
Hanne Rosten - Aconcagua | |
Katherine Jansen - Kingdoom | |
Kiira Veiskonen - Cloudfield Casimiro | |
Aleksi Vaalavuo - Selah | |
Joakim Helland - Roermond | |
Juuso Sherman - Seventh Septima | |
Silvia Kurjensalo - Lovingtillthemorning | |
Sierra Monterrosa - D.E. Dostoevsky | |
Donielle Bianchi - JB Sacrifice | |
Ekaterina Golovka - Dozhdik Sova | |
Icarus Kristiansen - Jazzdemon Lumos | |
Silvia Kurjensalo - Shazerac | |
Inez Michel - LÄ«dija | |
Ísak Björnsson - Airborn Falcor | |
Isabel Wettesburg - Effinmoor Ghillie Du | |
Sonja Kitti - Warepia's Charmboy | |
Naella Wahlman - Rimfrost RBN | |
Mary Cannay - Dullahan | |
Aava Heljänne - Malibu ox | |
Emily Daukes - Cioccolato | |
Ira Rantalahti - Brandubh Scothchorcra | |
Sonja Kitti - Jameela | |
Christine Nilsson - Sjöbackas Eryr Aur | |
Ira Rantalahti - Ruostelilja | |
Aurora Kallio - Adora | |
Saaga Rinne - Abrianna J&K | |
Fiia Nolvi - Priton Rasskheda | |
Maesi Saarre - Cryostasis Prime | |
Ella-Maija Elomäki - Vinhan Soft Kiss | |
Annabel Kastehelmi - Kastehelmen Cadfael | |
Måns Lundström - Gobbericy | |
Alma Nummila - LB Phenomena | |
Elias Hilvan - Lynchburg Cablegram | |
Gea Korjus - Saarma | |
Charlotte Wettesburg - Ambershire Love Affair | |
Marshall Kozlov - P.T. Barnum | |
Petra Lammi - Kastanjan La Luna | |
Matilda Norberg - Blodeuwedd Lights | |
Amira Fuglesang - Rosegarden’s Scintilla | |
Milja Malmila - Vilihuiskis | |
Matias Berg - Tegur 2782 | |
Sylvia Silfvast - Ellesmore Fiery Cross | |
Kurt Blom - Blueberry's Bicante | |
Astlyr Myhrvold - Silverstone | |
Tuomas Ihalainen - Lancelot | |
Olivia Arpiainen - Gelding |
Ulrich Kiesinger - Ashgarth Argante | |
Cecilia Eriksen - Quand Revient L'í‰té FRA | |
Jacki Cartagena - Imprezzei Prime | |
Valerio Giordano - Belle de Briego | |
Kasper Hallamaa - JS Blossom | |
Maesi Saarre - Rowandell Liberty | |
Mí¨a Sternellí¨ - Never gonna fall in love again | |
Hanne Rosten - Aconcagua | |
Kiira Veiskonen - Cloudfield Casimiro | |
Reija Käkiharju - Sumulan Tí¤htilordi | |
Joakim Helland - Roermond | |
Silvia Kurjensalo - Lovingtillthemorning | |
Naella Wahlman - Anya RR | |
Donielle Bianchi - JB Sacrifice | |
Jemiina Rajala - Skywards André | |
Emily Sterrenbos - GH Silver Storm | |
Jerita Lunden - Babblybumblybaboon | |
Oskari Käkiharju - Barely Holding On | |
Joakim Helland - AD Hominem | |
Anton Seljavaara - Kallan Sycamore | |
Ekaterina Golovka - Aim Civvies Prime | |
Donielle Bianchi - Jacadi Silvers | |
Elena Sterrenbos - Credello's Pina Coloda | |
Jemiina Rajala - Heldegrads Romero | |
Amira Fuglesang - Rosegarden's Scintilla | |
Naella Wahlman - Rimfrost RBN | |
Sara Harju - Igoryok | |
Aava Heljänne - Malibu ox | |
Ira Rantalahti - Brandubh Scothchorcra | |
Annie Pihlaja - Paradise | |
Dmitriy Kozlov - Ghaggar Hakra | |
Flynn Daley - Gleanntán Gallchobhar | |
Agnieszka Nadolny - Cyberpunk NBD | |
Simon Granlund - Oblivion | |
Viivi Purola - EC Barina | |
Petra Lammi - Phaidia Prime | |
Majina Ansamaa - Waywick | |
Meeri Hamara - Afterglow | |
Ira Rantalahti - Ruostelilja | |
Aurora Kallio - Adora | |
Ulrich Kiesinger - Pentagon v.d. Leeuwen | |
Cecilia Kastehelmi - Kastanjan Catch It | |
Marc Di Bianchi - Balaclava xx | |
Sonia Stordahl - Bomullburr | |
Matilda Norberg - Tigerlily | |
Charlotte Wettesburg - Kingslea Ladybug | |
Salma Stjärndahl - Bonnie KN | |
Edoardo Morretti - Precissimo | |
Viivi Purola - LH Atonement | |
Tino Lakkahalla - M.B. Clementine | |
Toby Oaks - Betrayal | |
Tuomas Ihalainen - Crane Chrysaor | |
Erika Romanov - ÐÑÑ‚Ñ€Ð¾Ð»Ð¾Ð³Ð¸Ñ | |
Riikka Kallio - Clayrell´s Star | |
Anamaria Antongiorgi - Corradina SWA | |
Astlyr Myhrvold - Silverstone | |
Felicia Kastehelmi - Kastehelmen Pomeranssi | |
Tuomas Ihalainen - Lancelot | |
Olivia Arpiainen - Gelding | |
Tino Lakkahalla - He iti te mea hanga |
Milja Malmila - M.B. Carabella | |
Aatu Ahlström - Citcat Woods | |
Cecilia Lundén - Americana RBN | |
Billy Center - Fantom Hills | |
Akseli Ruusuvuori - Undercover Hills | |
Disa Sund - Karkadann | |
Dochas Ansamaa - Prudence | |
Fanny Lång - Wolkenhof Uriel | |
Aatu Ahlström - Royal Rossano | |
Mí¨rlia Sternellí¨ - Flying Renault | |
Akseli Ruusuvuori - Easton Hills | |
Jacki Cartagena - Venividivici Prime | |
Naella Wahlman - Anya RR | |
Jerita Lunden - Babblybumblybaboon | |
Isabella Sokka - Vilanna d'Azuré | |
Aatu Ahlström - Paganini | |
Juuso Sherman - Rosengårds Pickett | |
Joakim Helland - AD Hominem | |
Oskari Susi - Bifrons | |
Jaro Santaharju - Vappula Buenos Aires | |
Oskari Käkiharju - Costa Rica | |
Anton Seljavaara - Kallan Sycamore | |
Arya Zuckerberg - Alizay's Cazarman | |
Elena Sterrenbos - Credello's Pina Coloda | |
Anamaria Antongiorgi - Arthea du Chíªne Z | |
Tomas Bengström - Toshka | |
Harrie Chapman - Seventh Ruddy | |
Icarus Kristiansen - Priton Religija | |
Joachim Jansen - Megara | |
Dmitriy Kozlov - Konstantin | |
Säde Aavaluoto - Jonquille Z | |
Anttoni Harva - Velveteen Prime | |
Vilja Hoivisto - JB Heavens | |
Reija Käkiharju - Mahtipöntinen | |
Amelie Chaput - Vulst af Rid | |
Simon Granlund - Oblivion | |
Vanessa Wettesburg - Hildegarn Agatea | |
Eva Granlund - Vernell | |
Pauliina Sajasalo - Altair | |
Mikael Gren - Sneak Attack xx | |
Felix Altermatt - Restless Bananashake GEA | |
Milla-Riina Arokoski - JB Indi | |
Tijs Schepper - Tournai | |
Meeri Hamara - Afterglow | |
Jenna Ahmo - Amnesia At | |
Cecilia Lundén - Ordnung Coco | |
Ulrich Kiesinger - Pentagon v.d. Leeuwen | |
Kerttu Ylikruuvi - Bobcat | |
Dmitriy Kozlov - Vagabond Valley | |
Milja Hulkko - Serellenders Monsterman | |
Flynn Daley - Gleanntán Chewits | |
Matilda Norberg - Tigerlily | |
Kerttu Ylikruuvi - Casse-cou | |
Salma Stjärndahl - Bonnie KN | |
Cecilia Lundén - Serellenders Squaddy | |
Mikaela Björk - Zyphria v.h. Zotterhal | |
Viivi Purola - LH Atonement | |
Tino Lakkahalla - M.B. Clementine | |
Nikolai Karevaara - Loge | |
Tuomas Ihalainen - Crane Chrysaor | |
Milja Hulkko - Serellenders Dark Zest | |
Erika Romanov - ÐÑÑ‚Ñ€Ð¾Ð»Ð¾Ð³Ð¸Ñ | |
Charlotte Wettesburg - Dangos Biscotti | |
Riikka Kallio - Clayrell´s Star | |
Elena Sterrenbos - SB Autumn Colours | |
Jesse Jansen - K.D. Moraine | |
Viivi Purola - LH Kafafljine | |
Milja Malmila - Kastanjan Gallant | |
Charlotte Wettesburg - Unicornfetti | |
Milja Hulkko - Salty Barracuda |