Aika ja paikka
Perjantai
8.7.2022
VIP
Torstai 7.7. klo 23:59
01 | Oskari Käkiharju - Valerianan Hadeharia | |
02 | Krista Ollila - Cupcake | |
03 | Sinimeri Salokangas - Ionin Suuri-Kelmi | |
04 | Luciana Pérez - K. O. Here We Go Again | |
05 | Olivia Arpiainen - Carabala | |
06 | Beata Torvik - Notkelman Usva | |
07 | Silvija Gailis - Roasted Hellwater | |
08 | Sasha Falcen - NRH Halvmåne | |
09 | Viljo Karonen - Credello's Bismarck | |
10 | Aleksanteri Holma - Rjubitsia | |
11 | Inkeri Johansen - Jay's Strix | |
12 | Ella-Amalie Johansen Storvik - Dimonelle LF | |
13 | Ella-Amalie Johansen Storvik - SHS Vingefrid | |
14 | Mona Sergjeholm - Lots of Love | |
15 | Mette Kivisilta - Leticia van Lycan | |
16 | Ekaterina Golovka - Priton Djinn | |
17 | Katherine Jansen - Kingdoom | |
18 | Liisi Kallaste - Aabel | |
19 | Magnus Antonini - Vasco X | |
20 | Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla | |
21 | Jasmine Lundén - SHS Aardvark | |
22 | Hannele Järviluoma - Credello’s Wicked Winner | |
23 | Helga Solberg - RTK Magpie Maniac | |
24 | Helga Solberg - RTK Hallelujah Handsome | |
25 | Lukas Rönnqvist - Renaissance Couture | |
26 | Jade Koskinen - Max frà Jakur | |
27 | Ellen Koivisto - Kaunisrannan pihlajanmarja | |
28 | Amanda Koskinen - Kaunisrannan Melody | |
29 | Isabella Berg - Cinderella |
Lukas Rönnqvist - Renaissance Couture | |
Isabella Berg - Cinderella | |
Ella-Amalie Johansen Storvik - SHS Vingefrid | |
Ekaterina Golovka - Priton Djinn | |
Silvija Gailis - Roasted Hellwater | |
Mona Sergjeholm - Lots of Love | |
Hannele Järviluoma - Credello’s Wicked Winner | |
Helga Solberg - RTK Magpie Maniac | |
Ellen Koivisto - Kaunisrannan pihlajanmarja | |
Katherine Jansen - Kingdoom | |
Krista Ollila - Cupcake | |
Liisi Kallaste - Aabel | |
Sasha Falcen - NRH Halvmåne | |
Magnus Antonini - Vasco X | |
Oskari Käkiharju - Valerianan Hadeharia | |
Mette Kivisilta - Leticia van Lycan | |
Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla | |
Sinimeri Salokangas - Ionin Suuri-Kelmi | |
Olivia Arpiainen - Carabala | |
Luciana Pérez - K. O. Here We Go Again | |
Jade Koskinen - Max frà Jakur | |
Viljo Karonen - Credello's Bismarck | |
Helga Solberg - RTK Hallelujah Handsome | |
Amanda Koskinen - Kaunisrannan Melody | |
Aleksanteri Holma - Rjubitsia | |
Ella-Amalie Johansen Storvik - Dimonelle LF | |
Inkeri Johansen - Jay's Strix | |
Jasmine Lundén - SHS Aardvark | |
Beata Torvik - Notkelman Usva |
01 | Reija Käkiharju - Tulentalven Halla | |
02 | Oskari Käkiharju - Draconaria | |
03 | Salvia Salokangas - M.B. Foxx | |
04 | Sinimeri Salokangas - Ionin Suuri-Kelmi | |
05 | Aifric Flockhart - K. O. SuperShook | |
06 | Naella Wahlman - Flannacán Coup | |
07 | Naella Wahlman - Riginaetta | |
08 | Riona McCarthy - One Man Show | |
09 | Lukas Henderson - Hiraeth | |
10 | Olivia Arpiainen - Advance | |
11 | Olivia Arpiainen - Carabala | |
12 | Milja Malmila - Vilihuiskis | |
13 | Pihla Järvinen - M.B. Juku | |
14 | Beata Torvik - Notkelman Usva | |
15 | Christine Nilsson - Kaunon Lantti | |
16 | Disa Sund - Murroksen Häivä | |
17 | Dagnija Liepa - Love Story | |
18 | Silvija Gailis - Figaro K | |
19 | Silvija Gailis - Roasted Hellwater | |
20 | Thyra-Jorunn Koss - Ox xx | |
21 | Thyra-Jorunn Koss - Arete Onca xx | |
22 | Devora Falcen - Corazón de la noche | |
23 | Vera Karonen - Edwins Bummer | |
24 | Aleksanteri Holma - Rjubitsia | |
25 | Essi Wilkman - Elytra | |
26 | Inkeri Johansen - Jay's Strix | |
27 | Melissa Rossholm - Rh Costa del Sol | |
28 | Mette Kivisilta - Leticia van Lycan | |
29 | Johannes Talvitie - Valerianan Ismene | |
30 | Etta Tufte - Brynhild Kine | |
31 | Lila Talvitie - Zalika ox | |
32 | Liisi Kallaste - Luodon Topelius | |
33 | Ava Pulkkanen - Zenzi | |
34 | Voitto Juvanto - Hamaran Aphrodite | |
35 | Ivan Vetrov - Andradite | |
36 | Magnus Antonini - Vasco X | |
37 | Nuppu puroma - MGE Supériorité | |
38 | Julianna Haapala - MGE Valsefrangaiçe | |
39 | Vivienne Blankley - Ionosphere ox | |
40 | Andrea Hoffmann - Shiroi Mirachan | |
41 | Rei Nilsen - Colorless Rhapsody | |
42 | Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla | |
43 | Eerika Meriluoto - Quicksilver ox | |
44 | Joel Turunen - Volcánica de Ion | |
45 | Matilda Autio - Rosegarden's Chivalrous | |
46 | Lidia Railakka - Marchioness | |
47 | Henna Havumäki - JB Berryboost | |
48 | Sonja Kitti - Warepia's Charmboy | |
49 | Vilhelm Routakorpi - BAFF Out Of Grace | |
50 | Lukas Rönnqvist - BAFF Out Of Grace | |
51 | Vilhelm Routakorpi - RTK Ajaton Aate | |
52 | Vilhelm Routakorpi - RTK Mustan Kissan Tango | |
53 | Iiris Järviluoma - Renaissance Couture | |
54 | Ellen Koivisto - Kaunisrannan pihlajanmarja | |
55 | Annabel Kastehelmi - Kastehelmen Kajastava |
Andrea Hoffmann - Shiroi Mirachan | |
Silvija Gailis - Figaro K | |
Melissa Rossholm - Rh Costa del Sol | |
Iiris Järviluoma - Renaissance Couture | |
Silvija Gailis - Roasted Hellwater | |
Annabel Kastehelmi - Kastehelmen Kajastava | |
Naella Wahlman - Flannacán Coup | |
Olivia Arpiainen - Advance | |
Pihla Järvinen - M.B. Juku | |
Liisi Kallaste - Luodon Topelius | |
Thyra-Jorunn Koss - Ox xx | |
Voitto Juvanto - Hamaran Aphrodite | |
Vera Karonen - Edwins Bummer | |
Vivienne Blankley - Ionosphere ox | |
Rei Nilsen - Colorless Rhapsody | |
Reija Käkiharju - Tulentalven Halla | |
Eerika Meriluoto - Quicksilver ox | |
Essi Wilkman - Elytra | |
Johannes Talvitie - Valerianan Ismene | |
Ava Pulkkanen - Zenzi | |
Ellen Koivisto - Kaunisrannan pihlajanmarja | |
Devora Falcen - Corazón de la noche | |
Nuppu puroma - MGE Supériorité | |
Milja Malmila - Vilihuiskis | |
Lukas Henderson - Hiraeth | |
Vilhelm Routakorpi - BAFF Out Of Grace | |
Christine Nilsson - Kaunon Lantti | |
Dagnija Liepa - Love Story | |
Aifric Flockhart - K. O. SuperShook | |
Lidia Railakka - Marchioness | |
Magnus Antonini - Vasco X | |
Sonja Kitti - Warepia's Charmboy | |
Julianna Haapala - MGE Valsefrangaiçe | |
Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla | |
Mette Kivisilta - Leticia van Lycan | |
Sinimeri Salokangas - Ionin Suuri-Kelmi | |
Lila Talvitie - Zalika ox | |
Naella Wahlman - Riginaetta | |
Olivia Arpiainen - Carabala | |
Vilhelm Routakorpi - RTK Ajaton Aate | |
Henna Havumäki - JB Berryboost | |
Thyra-Jorunn Koss - Arete Onca xx | |
Oskari Käkiharju - Draconaria | |
Joel Turunen - Volcánica de Ion | |
Salvia Salokangas - M.B. Foxx | |
Vilhelm Routakorpi - RTK Mustan Kissan Tango | |
Etta Tufte - Brynhild Kine | |
Matilda Autio - Rosegarden's Chivalrous | |
Riona McCarthy - One Man Show | |
Ivan Vetrov - Andradite | |
Aleksanteri Holma - Rjubitsia | |
Inkeri Johansen - Jay's Strix | |
Beata Torvik - Notkelman Usva | |
Lukas Rönnqvist - BAFF Out Of Grace | |
Disa Sund - Murroksen Häivä |
Christine Nilsson - Llygedyn Dewydd | |
Vivienne Blankley - Prontoponzio | |
Vladimir Kozlov - Lonesome Glory | |
Anne-Marie Holmqvist - Toxtricity xx | |
Andrea Hoffmann - Shiroi Mirachan | |
Silvija Gailis - Figaro K | |
Oskari Käkiharju - Ediya | |
Kristina Vuoksela - Loisteen Kuutar | |
Oskar Henderson - Cressida | |
Rasmus Alsila - Bertram | |
Vilhelm Routakorpi - RTK Phoenix Song | |
Nicholas Rose - Nox Lovecraft | |
Saara Kangasluoma - JB Neutrona | |
Kristina Vuoksela - Pöystilän Hallusinaatio | |
Naella Wahlman - Flannacán Coup | |
Olivia Arpiainen - Advance | |
Ísak Björnsson - Airborn Falcor | |
Thyra-Jorunn Koss - Ox xx | |
Rei Nilsen - Colorless Rhapsody | |
Sigrid Helander - Siquirres | |
Salvia Salokangas - Vappula Miami Glow | |
Eerika Meriluoto - Quicksilver ox | |
Juuso Sherman - Seventh Inkytinky | |
Ulriikka Arvo - Barbara af Rid | |
Mary Cannay - Dullahan | |
Anitta Pajusalo - Altair | |
Sonia Stordahl - Bomullburr | |
Essi Wilkman - Elytra | |
Rosabella Autio - Scamander HAH | |
Alessia Carangelo - Genoveva Cassandra | |
Loius Rieben - Faustoso | |
Vladimir Kozlov - K. O. Re-Echo Roar | |
Ulrich Kiesinger - Pentagon v.d. Leeuwen | |
Devora Falcen - Corazón de la noche | |
Anssi Ironen - For Salieri | |
Eemeli Wilkman - Dragon Lady HAH | |
Sofia Kultasaari - Stormseeker | |
Reija Käkiharju - Saariston Jalokehrä | |
Toby Oaks - Betrayal | |
Idyana Vella - Laephricon von D | |
Chloette Lambert - Kallan Saffron | |
Lukas Henderson - Hiraeth | |
Marshall Kozlov - P.T. Barnum | |
Zoa Ashbee - Mabel Lind | |
Dagnija Liepa - Love Story | |
Sonja Rossholm - RH Losing Himself | |
Jere Piippo - Lusö Dorian G | |
Sonja Kitti - Warepia's Charmboy | |
Nicholas Rose - Guardian of the Galaxy | |
Aura Immonen - Trioli | |
Ulriikka Arvo - Laurence af Rid | |
Thyra-Jorunn Koss - Arete Onca xx | |
Vera Karonen - Zero to Hero | |
Estelle Van Alst - Raspberry Road | |
Joel Turunen - Volcánica de Ion | |
Nea Hillasuo - Namárie Crow | |
Salvia Salokangas - M.B. Foxx | |
Vilja Hoivisto - Honey Berry Sling | |
Minea Pajari - Aura M! | |
Kiaran Rosenberg - Zeus | |
Agnieszka Nadolny - Oizys Prime | |
Hannele Järviluoma - BAFF Out Of Grace | |
Alva Ainio - Mantarelli | |
Christine Nilsson - Sjöbackas Eryr Aur | |
Eemeli Wilkman - Rosengarden's Bumblebee | |
Nita Merisalo - Sinevan Aliferina | |
Sasha Falcen - Square Hammer | |
Helka Kannisto - Late Night Kisses | |
Nicholas Rose - Infamous Packer | |
Oskari Käkiharju - Lord Carmine | |
Sabrina Schuman - Sarles | |
Joni Arola - Zombie |
Sandy Zuckerberg - BAFF Get Shocked | |
Mistel Mattelson - Telltale Bruk | |
Oskar Henderson - Cressida | |
Majiná Misang - Viszontlátásra | |
Juuso Sherman - Rosengårds Pickett | |
Dmitriy Kozlov - Noor e Moriya | |
Alexiina Center - Orange Wood's Lumious | |
Lena Hjorth - Moorlands Guinevere | |
Saara Kangasluoma - JB Neutrona | |
Isabella Sokka - Vilanna d'Azuré | |
Arlo Casadei - RTK Royal Grace | |
Jerita Lunden - Babblybumblybaboon | |
Kiaran Rosenberg - Gemini van Khim | |
Ciarán O'Muireadhaigh - Moonless | |
Iiris Järviluoma - RTK Kaunis Vellamo | |
Magnus Antonini - Charlatan | |
Evita Holmqvist - Maurane | |
Sigrid Helander - Siquirres | |
Salvia Salokangas - Vappula Miami Glow | |
Sinimeri Salokangas - Vermilion Black | |
Sarah Reyes - Fiveofive | |
Jere Piippo - Rimfrost RBN | |
Majiná Misang - Oscuro como el Ébano G. | |
Anitta Pajusalo - Altair | |
Arlo Casadei - RTK J'adore Venise | |
Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver | |
Reija Käkiharju - Kitinäkeisari | |
Rosabella Autio - Scamander HAH | |
Alessia Carangelo - Genoveva Cassandra | |
Ulrich Kiesinger - Pentagon v.d. Leeuwen | |
Marc Di Bianchi - Balaclava xx | |
Viljo Karonen - BAFF Waldedrudis | |
Anssi Ironen - For Salieri | |
Sofia Kultasaari - Stormseeker | |
Lex Karlsson - Carnelian Gold NBD | |
Nikolai Karevaara - Loge | |
Maiju Kaarna - M.B. Classica | |
Megan Rosewood - Schwalbendame von Lark | |
Petra Lukkari - Hestia se Sailchuach | |
Zoa Ashbee - Mabel Lind | |
Frederike Svanling - Marilla | |
Sonja Rossholm - RH Losing Himself | |
Julianna Haapala - MGE Valsefrangaiçe | |
Peter Holm - D.E. Dostoevsky | |
Melise Paijonmaa - Borgonha | |
Eedi Myllyoja - Topazo | |
Milja Malmila - Polte | |
Estelle Van Alst - Raspberry Road | |
Mikael Gren - Sneak Attack xx | |
Pauliina Sajasalo - Jivero | |
Devora Falcen - Niño del infierno | |
Sonja Tähdistö - Mortalis x | |
Reija Käkiharju - Kriisipuuro | |
Maiju Kaarna - Whos In Whoville Vegas | |
Helka Kannisto - Late Night Kisses | |
Sofia Kultasaari - Alvae | |
Sabrina Schuman - Sarles | |
Julie Dahlby - Obsidian | |
Marshall Kozlov - Ghaggar Hakra | |
Lukas Henderson - Cavalier | |
Megan Rosewood - EC Caprice |
Ester Saarela - Queen of Hearts | |
Mistel Mattelson - Telltale Bruk | |
Loius Rieben - Asa Ion | |
Milja Malmila - M.B. Blondie | |
Alexiina Center - Orange Wood's Lumious | |
Lena Hjorth - Moorlands Guinevere | |
Kristina Vuoksela - Pöystilän Hallusinaatio | |
Magnus Antonini - Aragon XVI | |
Sinimeri Salokangas - Vermilion Black | |
Sarah Reyes - Fiveofive | |
Jere Piippo - Rimfrost RBN | |
Majiná Misang - Oscuro como el Ébano G. | |
Megan Rosewood - RTK Kaunis Vellamo | |
Viljo Karonen - BAFF Waldedrudis | |
Idyana Vella - Laephricon von D | |
Nita Merisalo - Kallan Vermilion | |
Kiaran Rosenberg - Horda Ion | |
Sakari Alava - Revoltoso d'Alvino | |
Petra Lukkari - Hestia se Sailchuach | |
Izabel Vieira Cordeiro - Valenzo | |
Luukas Nieminen - Sasfészek GA | |
Iiris Järviluoma - Schwalbendame von Lark | |
Eedi Myllyoja - Topazo | |
Anne Ollila - Endtimes Bruk | |
Devora Falcen - Niño del infierno | |
Sonja Tähdistö - Mortalis x | |
Enzio Carangelo - BL Girasol De Seville | |
Megan Rosewood - RTK J'adore Venise | |
Thomas Sund - Call Letter Blues HRW | |
Sofia Kultasaari - Alvae | |
Nita Merisalo - Kallan Blackthorn | |
Lukas Henderson - Cavalier | |
Marshall Kozlov - Ghaggar Hakra |