Villit este-ratsastuskilpailut 9.7.2022

Aika ja paikka

Lauantai 9.7.2022
VIP Torstai 7.7. klo 23:59

Info

Villit kilpailut
Lyhyt arvonta, ei lisäarpoja
Jassu L. VRL-08942, @
Alustava aikataulu (tulossa)

Luokat

  1. 60 cm
  2. 80 cm
    Harr.aste
  3. 90–100 cm
    Tut.ustumis
    Helppo
  4. 110–115 cm
    CIC1
    CIC2
  5. 120–130 cm
    CIC3

Ilmoittautuminen on sulkeutunut.

Tulokset seurattiin livenä 12.7.2022 tapahtuman Discord-palvelimella. Ensimmäisen luokan selostukset alkavat tästä viestistä.

Näytä valmiit tulokset Kisasimulaattori (luokka 1) Luokka 2 Luokka 3 Luokka 4 Luokka 5
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Tulokset; Luokka 1: 60 cm (14 os., 3 sijoittuu, arv. A.2.0, enimmäisaika 61 s)
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla 0 vp – 55,14 s
Lizi Diaz - Kadonnut Helmi1 vp – 61,45 s
Christine Nilsson - Kaunon Lantti 4 vp – 60,57 s
Saana Purola - Susipihan Onnenhilu 8 vp – 64,14 s
Imran Maes - Galactic 8 vp – 64,38 s
Icarus Kristiansen - Pius Lumos 9 vp – 69,73 s
Hilma havu - Blue moon11 vp – 63,98 s
Liisi Kallaste - Aabel 13 vp – 69,30 s
Arabella van Eerden - Zilverart hylätty
Sofia Kultasaari - Misery Is My Middlename hylätty
Lähtölistat; Luokka 1: 60 cm
Sofia Kultasaari - Misery Is My Middlename
Saana Purola - Susipihan Onnenhilu
Icarus Kristiansen - Pius Lumos
Hilma havu - Blue moon
Christine Nilsson - Kaunon Lantti
Aifric Flockhart - K. O. SuperShook
Liisi Kallaste - Aabel
Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla
Kristina Vuoksela - Ymmladdwr Dewr
Josefina Rosengård - Aesthete Felis
Imran Maes - Galactic
Enzio Carangelo - BL Girasol De Seville
Arabella van Eerden - Zilverart
Lizi Diaz - Kadonnut Helmi
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Tulokset; Luokka 2: 80 cm (25 os., 5 sijoittuu, arv. A.2.0, enimmäisaika 66 s)
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
Disa Sund - Murroksen Häivä 0 vp – 53,14 s
Sofia Kultasaari - Misery Is My Middlename 0 vp – 54,99 s
Matilda Autio - Rosegarden's Chivalrous 0 vp – 55,10 s
Aura Immonen - Trioli 0 vp – 62,91 s
Milja Malmila - M.B. Bastion 2 vp – 67,66 s
Milja Malmila - Gwydrawyr Gwyn Blodeuyn 4 vp – 56,95 s
Lizi Diaz - Kadonnut Helmi6 vp – 67,38 s
Naella Wahlman - Riginaetta 8 vp – 54,55 s
Beata Torvik - Notkelman Usva 8 vp – 55,36 s
Mona Sergjeholm - Lots of Love9 vp – 74,88 s
Kristina Vuoksela - Lõke 11 vp – 72,04 s
Imran Maes - Enjoy Jo 11 vp – 72,04 s
Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla 12 vp – 59,02 s
Icarus Kristiansen - Pius Lumos 12 vp – 73,24 s
Nuppu puroma - MGE Supériorité12 vp – 77,27 s
Saana Purola - Susipihan Hiirenvirna 13 vp – 70,94 s
Helga Solberg - RTK Hallelujah Handsome13 vp – 74,25 s
Hannele Järviluoma - Credello’s Wicked Winner17 vp – 78,19 s
Helga Solberg - RTK Magpie Maniac20 vp – 77,60 s
Saara Kangasluoma - JB Neutrona hylätty
Lähtölistat; Luokka 2: 80 cm
Sofia Kultasaari - Misery Is My Middlename
Saara Kangasluoma - JB Neutrona
Mona Sergjeholm - Lots of Love
Kristina Vuoksela - Lõke
Hannele Järviluoma - Credello’s Wicked Winner
Icarus Kristiansen - Pius Lumos
Nina Karolus - Dynamite Cappucino
Helga Solberg - RTK Magpie Maniac
Milja Malmila - Gwydrawyr Gwyn Blodeuyn
Nuppu puroma - MGE Supériorité
Kalle Korhonen - I`m Not Saying No
Julianna Haapala - MGE Valsefrangaiçe
Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla
Naella Wahlman - Riginaetta
Aura Immonen - Trioli
Luciana Pérez - K. O. Here We Go Again
Saana Purola - Susipihan Hiirenvirna
Milja Malmila - M.B. Bastion
Viljo Karonen - Credello's Bismarck
Matilda Autio - Rosegarden's Chivalrous
Imran Maes - Enjoy Jo
Helga Solberg - RTK Hallelujah Handsome
Lizi Diaz - Kadonnut Helmi
Beata Torvik - Notkelman Usva
Disa Sund - Murroksen Häivä
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Tulokset; Luokka 3: 90-100 cm (47 os., 6 sijoittuu, arv. A.2.0, enimmäisaika 72 s)
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
Olivia Arpiainen - Carabala 0 vp – 61,77 s
Reija Käkiharju - Tulentalven Halla 0 vp – 65,66 s
Naella Wahlman - Riginaetta 0 vp – 66,19 s
Sasha Falcen - NRH Halvmåne 0 vp – 69,77 s
Matilda Autio - Rosegarden's Chivalrous 0 vp – 70,79 s
Imran Maes - Bing Bong Dong 1 vp – 72,18 s
Milja Malmila - Vilihuiskis 4 vp – 58,85 s
Dagnija Liepa - Baron Dante 4 vp – 65,42 s
Nina Karolus - Veteran 4 vp – 66,10 s
Rose Snowheart - Angels Ring4 vp – 68,99 s
Henna Havumäki - JB Berryboost 4 vp – 69,11 s
Thyra-Jorunn Koss - Ox xx 5 vp – 72,48 s
Devora Clegg - Jaloviina 5 vp – 72,80 s
Christine Nilsson - Llygedyn Dewydd 5 vp – 72,87 s
Valtteri Rokka - Rio Sirius KS 6 vp – 73,02 s
Riona McCarthy - One Man Show 6 vp – 73,47 s
Ava Pulkkanen - Zenzi 6 vp – 77,55 s
Lidia Railakka - Marchioness 6 vp – 77,96 s
Saara Kangasluoma - JB Neutrona 7 vp – 74,07 s
Zoa Ashbee - Chippenhills Mokachi 7 vp – 74,84 s
Vera Karonen - Edwins Bummer 8 vp – 61,37 s
Katherine Jansen - Kingdoom 8 vp – 64,12 s
Inkeri Johansen - Jay's Strix 8 vp – 65,97 s
Melissa Rossholm - Rh Costa del Sol8 vp – 66,03 s
Oskar Henderson - Cressida 8 vp – 67,95 s
Ekaterina Golovka - Priton Djinn 8 vp – 69,01 s
Voitto Juvanto - Hamaran Aphrodite 8 vp – 75,94 s
Hanne Rosten - Rafaeela 8 vp – 75,96 s
Ester Saarela - Queen of Hearts 8 vp – 79,17 s
Rei Nilsen - Colorless Rhapsody 10 vp – 73,45 s
Luukas Nieminen - Sasfészek GA 11 vp – 78,56 s
Seong Yu-na - Une de Toussaint 12 vp – 63,98 s
Ísak Björnsson - Airborn Falcor 12 vp – 69,42 s
Sonja Kitti - Warepia's Charmboy 12 vp – 75,67 s
Joni Arola - Zombie 12 vp – 79,07 s
Idyana Vella - Laephricon von D15 vp – 74,13 s
Lila Talvitie - Zalika ox 15 vp – 74,44 s
Ella Olkisuo - Zaniyah 15 vp – 74,67 s
Kurt Blom - Blueberry's Bicante hylätty
Oskari Käkiharju - Valerianan Hadeharia hylätty
Lähtölistat; Luokka 3: 90-100 cm
Christine Nilsson - Llygedyn Dewydd
Nina Karolus - Veteran
Saara Kangasluoma - JB Neutrona
Idyana Vella - Laephricon von D
Sasha Falcen - NRH Halvmåne
Julianna Haapala - MGE Valsefrangaiçe
Oskari Käkiharju - Valerianan Hadeharia
Lila Talvitie - Zalika ox
Hanne Rosten - Rafaeela
Thyra-Jorunn Koss - Arete Onca xx
Imran Maes - Bing Bong Dong
Inkeri Johansen - Jay's Strix
Devora Clegg - Jaloviina
Ester Saarela - Queen of Hearts
Melissa Rossholm - Rh Costa del Sol
Ekaterina Golovka - Priton Djinn
Oskar Henderson - Cressida
Ella Olkisuo - Zaniyah
Ísak Björnsson - Airborn Falcor
Thyra-Jorunn Koss - Ox xx
Voitto Juvanto - Hamaran Aphrodite
Vera Karonen - Edwins Bummer
Rei Nilsen - Colorless Rhapsody
Reija Käkiharju - Tulentalven Halla
Ava Pulkkanen - Zenzi
Devora Falcen - Corazón de la noche
Milja Malmila - Vilihuiskis
Rose Snowheart - Angels Ring
Katherine Jansen - Kingdoom
Luukas Nieminen - Sasfészek GA
Aifric Flockhart - K. O. SuperShook
Jere Piippo - Lusö Dorian G
Lidia Railakka - Marchioness
Dagnija Liepa - Baron Dante
Zoa Ashbee - Chippenhills Mokachi
Sonja Kitti - Warepia's Charmboy
Adelynn Saint-Clair - Prada v. Helmwald
Seong Yu-na - Une de Toussaint
Naella Wahlman - Riginaetta
Olivia Arpiainen - Carabala
Henna Havumäki - JB Berryboost
Viljo Karonen - Credello's Bismarck
Matilda Autio - Rosegarden's Chivalrous
Riona McCarthy - One Man Show
Valtteri Rokka - Rio Sirius KS
Kurt Blom - Blueberry's Bicante
Joni Arola - Zombie
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Tulokset; Luokka 4: 110-115 cm (80 os., 8 sijoittuu, arv. A.2.0, enimmäisaika 82 s)
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
Valtteri Rokka - Rio Sirius KS 0 vp – 66,20 s
Arlo Casadei - RTK Royal Grace0 vp – 71,61 s
Agnieszka Nadolny - Oizys Prime 0 vp – 71,94 s
Juuso Sherman - Seventh Inkytinky 0 vp – 72,56 s
Salvia Salokangas - Vermilion Black 0 vp – 75,12 s
Vladimir Kozlov - Lonesome Glory 0 vp – 75,47 s
Vilja Hoivisto - Honey Berry Sling 0 vp – 75,96 s
Hilla Järvinen - Space Storm 0 vp – 76,47 s
Marshall Kozlov - Bring me my toast xx0 vp – 77,18 s
Salvia Salokangas - M.B. Foxx 0 vp – 78,40 s
Henrika Stenholm - M.B. Pegasus 0 vp – 79,56 s
Ulrich Kiesinger - Pentagon v.d. Leeuwen0 vp – 80,59 s
Dagnija Liepa - Baron Dante 0 vp – 80,74 s
Eerika Meriluoto - Quicksilver ox 0 vp – 81,45 s
Joni Arola - Zombie 0 vp – 81,65 s
Thyra-Jorunn Koss - Arete Onca xx 4 vp – 66,26 s
Irene Raine - Moraina xx 4 vp – 67,13 s
Marshall Kozlov - P.T. Barnum 4 vp – 69,77 s
Arlo Casadei - RTK Phoenix Song4 vp – 72,49 s
Vera Karonen - Zero to Hero 4 vp – 72,63 s
Hannele Järviluoma - BAFF Out Of Grace4 vp – 73,33 s
Lukas Henderson - Hiraeth 4 vp – 74,10 s
Reetta Kallio - Trick'o'Treat 4 vp – 74,69 s
Sabrina Schuman - Sarles 4 vp – 74,80 s
Roxy Snowheart - Apple Dreamer4 vp – 74,91 s
Toby Oaks - Betrayal 4 vp – 76,03 s
Dmitriy Kozlov - Noor e Moriya 4 vp – 77,85 s
Magnus Antonini - Aragon XVI 4 vp – 79,52 s
Irene Raine - Solomon x 4 vp – 85,28 s
Jere Piippo - Lusö Dorian G 5 vp – 82,62 s
Salma Stjärndahl - Bonnie KN 7 vp – 88,60 s
Helka Kannisto - Late Night Kisses 7 vp – 88,90 s
Rei Nilsen - Colorless Rhapsody 8 vp – 70,05 s
Minea Pajari - Aura M! 8 vp – 70,53 s
Olivia Arpiainen - Advance 8 vp – 71,66 s
Lukas Henderson - Cavalier 8 vp – 72,79 s
Elina Lahti - Arrows8 vp – 73,40 s
Jere Piippo - Rimfrost RBN 8 vp – 73,68 s
Tobias Vallieres - Quickzilver 8 vp – 74,61 s
Thyra-Jorunn Koss - Ox xx 8 vp – 74,81 s
Rasmus Alsila - Bertram 8 vp – 76,95 s
Sonia Stordahl - Bomullburr 8 vp – 77,38 s
Måns Lundström - Gobbericy 8 vp – 81,95 s
Devora Clegg - Jaloviina 9 vp – 82,15 s
Juuso Sherman - Mimique du Pont 9 vp – 82,32 s
Nicholas Rose - Infamous Packer 9 vp – 82,74 s
Nicholas Rose - Nox Lovecraft 9 vp – 86,43 s
Kurt Blom - Blueberry's Bicante 10 vp – 83,05 s
Seong Yu-na - Une de Toussaint 10 vp – 83,76 s
Mary Cannay - Dullahan 10 vp – 87,22 s
Oskari Käkiharju - Lord Carmine 11 vp – 84,45 s
Martina Kasteharju - Petronella11 vp – 88,02 s
Ulriikka Arvo - Voúrtsa 12 vp – 65,99 s
Seong Yu-na - Sky Blossom 12 vp – 75,20 s
Naella Wahlman - Flannacán Coup 12 vp – 77,43 s
Eemeli Wilkman - Rosengarden's Bumblebee 12 vp – 89,25 s
Reija Käkiharju - Saariston Jalokehrä 13 vp – 82,77 s
Oskari Käkiharju - Ediya 14 vp – 83,75 s
Rose Snowheart - Angels Ring14 vp – 83,82 s
Rosabella Autio - Scamander HAH 15 vp – 84,96 s
Idyana Vella - Laephricon von D16 vp – 65,67 s
Anitta Pajusalo - Altair 16 vp – 66,84 s
Frederike Svanling - Mockingbird 16 vp – 72,56 s
Oskar Henderson - Cressida 16 vp – 76,05 s
Olivia Arpiainen - Carabala 16 vp – 89,17 s
Reija Käkiharju - Kriisipuuro 18 vp – 87,93 s
Sofia Kultasaari - Stormseeker 20 vp – 85,56 s
Reetta Kallio - Derlwen Magic 23 vp – 88,01 s
Zoa Ashbee - Chippenhills Mokachi hylätty
Eemeli Wilkman - Dragon Lady HAH hylätty
Eliisa Lipsi - JB Cherryhuntress hylätty
Lähtölistat; Luokka 4: 110-115 cm
Devora Clegg - Jaloviina
Kristina Vuoksela - Loisteen Kuutar
Reetta Kallio - Trick'o'Treat
Tobias Vallieres - Quickzilver
Elina Lahti - Arrows
Icarus Kristiansen - Jazzdemon Lumos
Nicholas Rose - Nox Lovecraft
Kristina Vuoksela - Pöystilän Hallusinaatio
Thyra-Jorunn Koss - Ox xx
Rei Nilsen - Colorless Rhapsody
Juuso Sherman - Seventh Inkytinky
Sonia Stordahl - Bomullburr
Marshall Kozlov - Bring me my toast xx
Salvia Salokangas - Vermilion Black
Eemeli Wilkman - Dragon Lady HAH
Reija Käkiharju - Saariston Jalokehrä
Idyana Vella - Laephricon von D
Lukas Henderson - Hiraeth
Rose Snowheart - Angels Ring
Dagnija Liepa - Baron Dante
Zoa Ashbee - Chippenhills Mokachi
Nicholas Rose - Guardian of the Galaxy
Seong Yu-na - Une de Toussaint
Hilla Järvinen - Space Storm
Henrika Stenholm - M.B. Pegasus
Thyra-Jorunn Koss - Arete Onca xx
Vera Karonen - Zero to Hero
Salvia Salokangas - M.B. Foxx
Vilja Hoivisto - Honey Berry Sling
Hannele Järviluoma - BAFF Out Of Grace
Reija Käkiharju - Kriisipuuro
Ulriikka Arvo - Voúrtsa
Valtteri Rokka - Rio Sirius KS
Sasha Falcen - Square Hammer
Nicholas Rose - Infamous Packer
Helka Kannisto - Late Night Kisses
Martina Kasteharju - Petronella
Sabrina Schuman - Sarles
Vladimir Kozlov - Lonesome Glory
Anne-Marie Holmqvist - Toxtricity xx
Oskari Käkiharju - Ediya
Oskar Henderson - Cressida
Rasmus Alsila - Bertram
Dmitriy Kozlov - Noor e Moriya
Frederike Svanling - Mockingbird
Seong Yu-na - Sky Blossom
Eliisa Lipsi - JB Cherryhuntress
Arlo Casadei - RTK Royal Grace
Naella Wahlman - Flannacán Coup
Olivia Arpiainen - Advance
Rasmus Alsila - Against All Odds xx
Magnus Antonini - Aragon XVI
Eerika Meriluoto - Quicksilver ox
Jere Piippo - Rimfrost RBN
Mary Cannay - Dullahan
Anitta Pajusalo - Altair
Rosabella Autio - Scamander HAH
Ulrich Kiesinger - Pentagon v.d. Leeuwen
Vladimir Kozlov - K. O. Re-Echo Roar
Sofia Kultasaari - Stormseeker
Toby Oaks - Betrayal
Irene Raine - Moraina xx
Marshall Kozlov - P.T. Barnum
Arlo Casadei - RTK Phoenix Song
Jere Piippo - Lusö Dorian G
Olivia Arpiainen - Carabala
Minea Pajari - Aura M!
Agnieszka Nadolny - Oizys Prime
Devora Falcen - Niño del infierno
Måns Lundström - Gobbericy
Eemeli Wilkman - Rosengarden's Bumblebee
Salma Stjärndahl - Bonnie KN
Irene Raine - Solomon x
Roxy Snowheart - Apple Dreamer
Oskari Käkiharju - Lord Carmine
Juuso Sherman - Mimique du Pont
Kurt Blom - Blueberry's Bicante
Joni Arola - Zombie
Reetta Kallio - Derlwen Magic
Lukas Henderson - Cavalier
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Tulokset; Luokka 5: 120-130 cm (84 os., 9 sijoittuu, arv. A.2.0, enimmäisaika 90 s)
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
73
74
75
76
77
78
79
80
81
82
83
84
Seong Yu-na - Sky Blossom 0 vp – 72,28 s
Dochas Misang - Serpentine 0 vp – 73,75 s
Rasmus Alsila - Art Of War 0 vp – 74,60 s
Mari puroma - Biggy bank0 vp – 74,96 s
Viola Gråskär - M.B. Pegasus 0 vp – 75,44 s
Marc Di Bianchi - Balaclava xx0 vp – 75,65 s
Roxy Snowheart - Apple Dreamer0 vp – 76,68 s
Salma Stjärndahl - Bonnie KN 0 vp – 76,69 s
Vilja Hoivisto - Morganite van Ulyz 0 vp – 76,70 s
Sabrina Schuman - Sarles 0 vp – 81,30 s
Dochas Misang - Burmese G. 0 vp – 81,39 s
Edoardo Morretti - Precissimo0 vp – 82,33 s
Eerika Meriluoto - Quicksilver ox 0 vp – 83,23 s
Vilhelm Routakorpi - Renaissance Couture0 vp – 84,19 s
Zoa Ashbee - Casually Mocking Chirp 0 vp – 84,52 s
Salvia Salokangas - Vermilion Black 0 vp – 88,25 s
Olivia Arpiainen - Advance 0 vp – 88,66 s
Vilhelm Routakorpi - RTK Mustan Kissan Tango0 vp – 89,79 s
Lukas Rönnqvist - BAFF Out Of Grace 2 vp – 91,64 s
Ulrich Kiesinger - Pentagon v.d. Leeuwen4 vp – 72,08 s
Pauliina Sajasalo - Jivero 4 vp – 72,53 s
Frederike Svanling - Marilla 4 vp – 72,66 s
Eliisa Lipsi - JB Cherryhuntress 4 vp – 75,38 s
Vilhelm Routakorpi - RTK Phoenix Song4 vp – 78,39 s
Viljo Karonen - BAFF Waldedrudis 4 vp – 78,69 s
Minea Pajari - Aura M! 4 vp – 79,52 s
Josefina Rosengård - Qualitina 4 vp – 82,42 s
Martina Kasteharju - Petronella4 vp – 82,70 s
Isabella Sokka - Vilanna d'Azuré 4 vp – 85,31 s
Ellie von Brandt - No Duchess 4 vp – 85,69 s
Majiná Misang - Lulu Liberate G. 4 vp – 89,53 s
Lea Gren - Blissful Blessings Z 4 vp – 93,16 s
Claire van Acker - Lyenera 5 vp – 90,70 s
Lex Karlsson - Carnelian Gold NBD 5 vp – 94,41 s
Luukas Nieminen - Sasfészek GA 5 vp – 94,79 s
Rosabella Autio - Scamander HAH 7 vp – 96,78 s
Lukas Henderson - Cavalier 8 vp – 72,60 s
Frederike Svanling - Apailana Z 8 vp – 79,07 s
Helka Kannisto - Late Night Kisses 8 vp – 82,01 s
Nikolai Karevaara - Loge 8 vp – 84,18 s
Milla-Riina Arokoski - JB Indi 8 vp – 88,20 s
Irene Raine - Bubblepop Blues 8 vp – 97,61 s
Joachim Jansen - Megara 10 vp – 91,46 s
Jessamine Vidskar - Peggy von Wijnands 11 vp – 92,62 s
Juuso Sherman - Rosengårds Pickett 12 vp – 72,72 s
Jerita Lunden - Babblybumblybaboon 12 vp – 73,40 s
Disa Sund - Sjöbackas Caravela 12 vp – 75,18 s
Lukas Henderson - Hiraeth 12 vp – 76,44 s
Majiná Misang - Viszontlátásra 12 vp – 77,48 s
Mandy Sterling - So Shy! 12 vp – 78,26 s
Pauliina Sajasalo - Rotheran 12 vp – 78,65 s
Hilla Järvinen - Space Storm 12 vp – 80,51 s
Dochas Misang - Selfless G. 12 vp – 82,21 s
Arlo Casadei - RTK Royal Grace12 vp – 83,75 s
Jesse Jansen - J'Adore Cas 12 vp – 97,36 s
Dochas Misang - Pacorro G. 13 vp – 90,80 s
Dmitriy Kozlov - Noor e Moriya 13 vp – 94,55 s
Salvia Salokangas - Vappula Miami Glow 14 vp – 91,62 s
Alma Nummila - LB Phenomena 14 vp – 91,92 s
Vera Karonen - Zero to Hero 14 vp – 95,04 s
Imran Maes - Mr Afrodite 15 vp – 92,60 s
Tobias Vallieres - Quickzilver 16 vp – 78,64 s
Loius Marchal - Centurion 16 vp – 79,36 s
Sofia Kultasaari - Stormseeker 16 vp – 82,46 s
Vilhelm Routakorpi - RTK Ajaton Aate16 vp – 86,39 s
Casandra Stanwish - JB Painting Stars 18 vp – 91,48 s
Mikael Gren - Sneak Attack xx 19 vp – 92,05 s
Peter Holm - D.E. Dostoevsky 20 vp – 93,20 s
Jere Piippo - Rimfrost RBN 20 vp – 97,13 s
Lea Gren - Lampiègne NBD Z 24 vp – 97,28 s
Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver hylätty
Reine Rosenkranz - Adrielle RGS keskeyttää
Lähtölistat; Luokka 5: 120-130 cm
Loius Marchal - Centurion
Zoa Ashbee - Casually Mocking Chirp
Tobias Vallieres - Quickzilver
Icarus Kristiansen - Jazzdemon Lumos
Eerika Meriluoto - Quicksilver ox
Kalle Korhonen - Silwer Nevada Jo
Vilhelm Routakorpi - Renaissance Couture
Viola Gråskär - M.B. Pegasus
Mikael Gren - Kallan Nocomtesse
Salvia Salokangas - Vermilion Black
Mandy Sterling - So Shy!
Imran Maes - Mr Afrodite
Rasmus Alsila - Art Of War
Niina Karolus - Niagara
Vera Karonen - Zero to Hero
Minea Pajari - Aura M!
Vilhelm Routakorpi - RTK Mustan Kissan Tango
Lea Gren - Lampiègne NBD Z
Salma Stjärndahl - Bonnie KN
Edoardo Morretti - Precissimo
Helka Kannisto - Late Night Kisses
Martina Kasteharju - Petronella
Sabrina Schuman - Sarles
Majiná Misang - Viszontlátásra
Juuso Sherman - Rosengårds Pickett
Alexiina Center - Orange Wood's Lumious
Eliisa Lipsi - JB Cherryhuntress
Arlo Casadei - RTK Royal Grace
Jerita Lunden - Babblybumblybaboon
Olivia Arpiainen - Advance
Ciarán O'Muireadhaigh - Moonless
Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver
Irene Raine - Bubblepop Blues
Ulrich Kiesinger - Pentagon v.d. Leeuwen
Marc Di Bianchi - Balaclava xx
Dochas Misang - Selfless G.
Devora Falcen - Corazón de la noche
Viljo Karonen - BAFF Waldedrudis
Lex Karlsson - Carnelian Gold NBD
Lukas Henderson - Hiraeth
Frederike Svanling - Marilla
Luukas Nieminen - Sasfészek GA
Irene Raine - Grand Visions
Mikael Gren - Sneak Attack xx
Dochas Misang - Serpentine
Lukas Rönnqvist - BAFF Out Of Grace
Jessamine Vidskar - Peggy von Wijnands
Jesse Jansen - J'Adore Cas
Dmitriy Kozlov - Noor e Moriya
Claire van Acker - Lyenera
Vilhelm Routakorpi - RTK Phoenix Song
Seong Yu-na - Sky Blossom
Isabella Sokka - Vilanna d'Azuré
Salvia Salokangas - Vappula Miami Glow
Jere Piippo - Rimfrost RBN
Casandra Stanwish - JB Painting Stars
Josefina Rosengård - Qualitina
Rosabella Autio - Scamander HAH
Pauliina Sajasalo - Rotheran
Lea Gren - Blissful Blessings Z
Sofia Kultasaari - Stormseeker
Nikolai Karevaara - Loge
Dochas Misang - Burmese G.
Disa Sund - Sjöbackas Caravela
Reine Rosenkranz - Adrielle RGS
Nicholas Rose - Chiara Felis
Vilja Hoivisto - Morganite van Ulyz
Frederike Svanling - Apailana Z
Anton Seljavaara - Kallan Sycamore
Arya Zuckerberg - Alizay's Cazarman
Vilhelm Routakorpi - RTK Ajaton Aate
Hilla Järvinen - Space Storm
Peter Holm - D.E. Dostoevsky
Joachim Jansen - Megara
Milla-Riina Arokoski - JB Indi
Pauliina Sajasalo - Jivero
Devora Falcen - Niño del infierno
Mari puroma - Biggy bank
Ellie von Brandt - No Duchess
Alma Nummila - LB Phenomena
Dochas Misang - Pacorro G.
Roxy Snowheart - Apple Dreamer
Lukas Henderson - Cavalier
Majiná Misang - Lulu Liberate G.
Odottaa...
Käynnistä ensimmäinen luokka