Villit koulu-ratsastuskilpailut 8.7.2022

Aika ja paikka

Perjantai 8.7.2022
VIP Torstai 7.7. klo 23:59

Info

Villit kilpailut
Lyhyt arvonta, ei lisäarpoja
Jassu L. VRL-08942, @
Alustava aikataulu (tulossa)

Luokat

  1. Helppo C
    Harr.aste
    Tut.ustumis
  2. Helppo B
    Helppo
  3. Helppo A
    CIC1
    CIC2
  4. Vaativa B
    CIC3
  5. Vaativa A

Ilmoittautuminen on sulkeutunut.

Tulokset seurattiin livenä 11.7.2022 tapahtuman Discord-palvelimella. Ensimmäisen luokan selostukset alkavat tästä viestistä.

Näytä valmiit tulokset Kisasimulaattori (luokka 1) Luokka 2 Luokka 3 Luokka 4 Luokka 5
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Tulokset; Luokka 1: He C (29 os., 5 sijoittuu)
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
Jade Koskinen - Max frà Jakur66,622 %
Ekaterina Golovka - Priton Djinn 66,311 %
Mona Sergjeholm - Lots of Love66,297 %
Ellen Koivisto - Kaunisrannan pihlajanmarja64,998 %
Helga Solberg - RTK Magpie Maniac64,633 %
Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla 63,853 %
Krista Ollila - Cupcake 63,643 %
Hannele Järviluoma - Credello’s Wicked Winner61,993 %
Isabella Berg - Cinderella61,638 %
Magnus Antonini - Vasco X 59,718 %
Oskari Käkiharju - Valerianan Hadeharia 59,329 %
Sinimeri Salokangas - Ionin Suuri-Kelmi 59,228 %
Lukas Rönnqvist - Renaissance Couture58,037 %
Olivia Arpiainen - Carabala 57,365 %
Amanda Koskinen - Kaunisrannan Melody 57,127 %
Mette Kivisilta - Leticia van Lycan56,240 %
Helga Solberg - RTK Hallelujah Handsome56,187 %
Lähtölistat; Luokka 1: He C
Lukas Rönnqvist - Renaissance Couture
Isabella Berg - Cinderella
Ella-Amalie Johansen Storvik - SHS Vingefrid
Ekaterina Golovka - Priton Djinn
Silvija Gailis - Roasted Hellwater
Mona Sergjeholm - Lots of Love
Hannele Järviluoma - Credello’s Wicked Winner
Helga Solberg - RTK Magpie Maniac
Ellen Koivisto - Kaunisrannan pihlajanmarja
Katherine Jansen - Kingdoom
Krista Ollila - Cupcake
Liisi Kallaste - Aabel
Sasha Falcen - NRH Halvmåne
Magnus Antonini - Vasco X
Oskari Käkiharju - Valerianan Hadeharia
Mette Kivisilta - Leticia van Lycan
Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla
Sinimeri Salokangas - Ionin Suuri-Kelmi
Olivia Arpiainen - Carabala
Luciana Pérez - K. O. Here We Go Again
Jade Koskinen - Max frà Jakur
Viljo Karonen - Credello's Bismarck
Helga Solberg - RTK Hallelujah Handsome
Amanda Koskinen - Kaunisrannan Melody
Aleksanteri Holma - Rjubitsia
Ella-Amalie Johansen Storvik - Dimonelle LF
Inkeri Johansen - Jay's Strix
Jasmine Lundén - SHS Aardvark
Beata Torvik - Notkelman Usva
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Tulokset; Luokka 2: He B (55 os., 7 sijoittuu)
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
Andrea Hoffmann - Shiroi Mirachan 70,950 %
Annabel Kastehelmi - Kastehelmen Kajastava 70,920 %
Matilda Autio - Rosegarden's Chivalrous 70,561 %
Essi Wilkman - Elytra 68,590 %
Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla 68,274 %
Reija Käkiharju - Tulentalven Halla 67,775 %
Vilhelm Routakorpi - BAFF Out Of Grace 66,631 %
Henna Havumäki - JB Berryboost 66,615 %
Olivia Arpiainen - Carabala 66,592 %
Ellen Koivisto - Kaunisrannan pihlajanmarja66,185 %
Ava Pulkkanen - Zenzi 66,153 %
Lukas Henderson - Hiraeth 65,694 %
Lukas Rönnqvist - BAFF Out Of Grace 65,670 %
Riona McCarthy - One Man Show 65,511 %
Etta Tufte - Brynhild Kine 65,227 %
Pihla Järvinen - M.B. Juku 65,013 %
Sinimeri Salokangas - Ionin Suuri-Kelmi 64,694 %
Vilhelm Routakorpi - RTK Mustan Kissan Tango64,275 %
Milja Malmila - Vilihuiskis 64,158 %
Magnus Antonini - Vasco X 64,101 %
Johannes Talvitie - Valerianan Ismene 63,901 %
Nuppu puroma - MGE Supériorité63,523 %
Lila Talvitie - Zalika ox 63,435 %
Voitto Juvanto - Hamaran Aphrodite 63,291 %
Iiris Järviluoma - Renaissance Couture63,002 %
Ivan Vetrov - Andradite 61,995 %
Mette Kivisilta - Leticia van Lycan61,092 %
Olivia Arpiainen - Advance 60,935 %
Oskari Käkiharju - Draconaria 60,333 %
Eerika Meriluoto - Quicksilver ox 58,894 %
Rei Nilsen - Colorless Rhapsody 58,825 %
Disa Sund - Murroksen Häivä 58,761 %
Joel Turunen - Volcánica de Ion 57,649 %
Vilhelm Routakorpi - RTK Ajaton Aate57,457 %
Salvia Salokangas - M.B. Foxx 57,339 %
Christine Nilsson - Kaunon Lantti 56,905 %
Melissa Rossholm - Rh Costa del Sol56,853 %
Lähtölistat; Luokka 2: He B
Andrea Hoffmann - Shiroi Mirachan
Silvija Gailis - Figaro K
Melissa Rossholm - Rh Costa del Sol
Iiris Järviluoma - Renaissance Couture
Silvija Gailis - Roasted Hellwater
Annabel Kastehelmi - Kastehelmen Kajastava
Naella Wahlman - Flannacán Coup
Olivia Arpiainen - Advance
Pihla Järvinen - M.B. Juku
Liisi Kallaste - Luodon Topelius
Thyra-Jorunn Koss - Ox xx
Voitto Juvanto - Hamaran Aphrodite
Vera Karonen - Edwins Bummer
Vivienne Blankley - Ionosphere ox
Rei Nilsen - Colorless Rhapsody
Reija Käkiharju - Tulentalven Halla
Eerika Meriluoto - Quicksilver ox
Essi Wilkman - Elytra
Johannes Talvitie - Valerianan Ismene
Ava Pulkkanen - Zenzi
Ellen Koivisto - Kaunisrannan pihlajanmarja
Devora Falcen - Corazón de la noche
Nuppu puroma - MGE Supériorité
Milja Malmila - Vilihuiskis
Lukas Henderson - Hiraeth
Vilhelm Routakorpi - BAFF Out Of Grace
Christine Nilsson - Kaunon Lantti
Dagnija Liepa - Love Story
Aifric Flockhart - K. O. SuperShook
Lidia Railakka - Marchioness
Magnus Antonini - Vasco X
Sonja Kitti - Warepia's Charmboy
Julianna Haapala - MGE Valsefrangaiçe
Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla
Mette Kivisilta - Leticia van Lycan
Sinimeri Salokangas - Ionin Suuri-Kelmi
Lila Talvitie - Zalika ox
Naella Wahlman - Riginaetta
Olivia Arpiainen - Carabala
Vilhelm Routakorpi - RTK Ajaton Aate
Henna Havumäki - JB Berryboost
Thyra-Jorunn Koss - Arete Onca xx
Oskari Käkiharju - Draconaria
Joel Turunen - Volcánica de Ion
Salvia Salokangas - M.B. Foxx
Vilhelm Routakorpi - RTK Mustan Kissan Tango
Etta Tufte - Brynhild Kine
Matilda Autio - Rosegarden's Chivalrous
Riona McCarthy - One Man Show
Ivan Vetrov - Andradite
Aleksanteri Holma - Rjubitsia
Inkeri Johansen - Jay's Strix
Beata Torvik - Notkelman Usva
Lukas Rönnqvist - BAFF Out Of Grace
Disa Sund - Murroksen Häivä
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Tulokset; Luokka 3: He A (72 os., 8 sijoittuu)
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
69
70
71
72
Oskar Henderson - Cressida 69,884 %
Sofia Kultasaari - Stormseeker 69,675 %
Sigrid Helander - Siquirres 69,208 %
Eemeli Wilkman - Dragon Lady HAH 68,960 %
Joni Arola - Zombie 68,667 %
Christine Nilsson - Sjöbackas Eryr Aur 67,958 %
Ulrich Kiesinger - Pentagon v.d. Leeuwen67,921 %
Joel Turunen - Volcánica de Ion 67,874 %
Toby Oaks - Betrayal 67,615 %
Saara Kangasluoma - JB Neutrona 67,591 %
Hannele Järviluoma - BAFF Out Of Grace66,737 %
Sabrina Schuman - Sarles 66,626 %
Essi Wilkman - Elytra 66,116 %
Nea Hillasuo - Namárie Crow 65,186 %
Vilja Hoivisto - Honey Berry Sling 64,976 %
Salvia Salokangas - Vappula Miami Glow 64,854 %
Chloette Lambert - Kallan Saffron 64,308 %
Lukas Henderson - Hiraeth 63,318 %
Aura Immonen - Trioli 62,789 %
Oskari Käkiharju - Lord Carmine 61,289 %
Eemeli Wilkman - Rosengarden's Bumblebee 61,061 %
Vilhelm Routakorpi - RTK Phoenix Song60,414 %
Andrea Hoffmann - Shiroi Mirachan 59,781 %
Sonja Rossholm - RH Losing Himself59,618 %
Helka Kannisto - Late Night Kisses 59,294 %
Eerika Meriluoto - Quicksilver ox 58,929 %
Alva Ainio - Mantarelli 57,778 %
Olivia Arpiainen - Advance 57,464 %
Idyana Vella - Laephricon von D57,282 %
Anssi Ironen - For Salieri 57,012 %
Rei Nilsen - Colorless Rhapsody 56,321 %
Juuso Sherman - Seventh Inkytinky 55,980 %
Reija Käkiharju - Saariston Jalokehrä 55,434 %
Agnieszka Nadolny - Oizys Prime 54,941 %
Christine Nilsson - Llygedyn Dewydd 54,779 %
Rosabella Autio - Scamander HAH 54,581 %
Oskari Käkiharju - Ediya 54,145 %
Zoa Ashbee - Mabel Lind 54,064 %
Silvija Gailis - Figaro K keskeyttääkeskeyttää
Salvia Salokangas - M.B. Foxx hylätty
Lähtölistat; Luokka 3: He A
Christine Nilsson - Llygedyn Dewydd
Vivienne Blankley - Prontoponzio
Vladimir Kozlov - Lonesome Glory
Anne-Marie Holmqvist - Toxtricity xx
Andrea Hoffmann - Shiroi Mirachan
Silvija Gailis - Figaro K
Oskari Käkiharju - Ediya
Kristina Vuoksela - Loisteen Kuutar
Oskar Henderson - Cressida
Rasmus Alsila - Bertram
Vilhelm Routakorpi - RTK Phoenix Song
Nicholas Rose - Nox Lovecraft
Saara Kangasluoma - JB Neutrona
Kristina Vuoksela - Pöystilän Hallusinaatio
Naella Wahlman - Flannacán Coup
Olivia Arpiainen - Advance
Ísak Björnsson - Airborn Falcor
Thyra-Jorunn Koss - Ox xx
Rei Nilsen - Colorless Rhapsody
Sigrid Helander - Siquirres
Salvia Salokangas - Vappula Miami Glow
Eerika Meriluoto - Quicksilver ox
Juuso Sherman - Seventh Inkytinky
Ulriikka Arvo - Barbara af Rid
Mary Cannay - Dullahan
Anitta Pajusalo - Altair
Sonia Stordahl - Bomullburr
Essi Wilkman - Elytra
Rosabella Autio - Scamander HAH
Alessia Carangelo - Genoveva Cassandra
Loius Rieben - Faustoso
Vladimir Kozlov - K. O. Re-Echo Roar
Ulrich Kiesinger - Pentagon v.d. Leeuwen
Devora Falcen - Corazón de la noche
Anssi Ironen - For Salieri
Eemeli Wilkman - Dragon Lady HAH
Sofia Kultasaari - Stormseeker
Reija Käkiharju - Saariston Jalokehrä
Toby Oaks - Betrayal
Idyana Vella - Laephricon von D
Chloette Lambert - Kallan Saffron
Lukas Henderson - Hiraeth
Marshall Kozlov - P.T. Barnum
Zoa Ashbee - Mabel Lind
Dagnija Liepa - Love Story
Sonja Rossholm - RH Losing Himself
Jere Piippo - Lusö Dorian G
Sonja Kitti - Warepia's Charmboy
Nicholas Rose - Guardian of the Galaxy
Aura Immonen - Trioli
Ulriikka Arvo - Laurence af Rid
Thyra-Jorunn Koss - Arete Onca xx
Vera Karonen - Zero to Hero
Estelle Van Alst - Raspberry Road
Joel Turunen - Volcánica de Ion
Nea Hillasuo - Namárie Crow
Salvia Salokangas - M.B. Foxx
Vilja Hoivisto - Honey Berry Sling
Minea Pajari - Aura M!
Kiaran Rosenberg - Zeus
Agnieszka Nadolny - Oizys Prime
Hannele Järviluoma - BAFF Out Of Grace
Alva Ainio - Mantarelli
Christine Nilsson - Sjöbackas Eryr Aur
Eemeli Wilkman - Rosengarden's Bumblebee
Nita Merisalo - Sinevan Aliferina
Sasha Falcen - Square Hammer
Helka Kannisto - Late Night Kisses
Nicholas Rose - Infamous Packer
Oskari Käkiharju - Lord Carmine
Sabrina Schuman - Sarles
Joni Arola - Zombie
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Tulokset; Luokka 4: Va B (61 os., 7 sijoittuu)
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
Reija Käkiharju - Kriisipuuro 69,868 %
Reija Käkiharju - Kitinäkeisari 68,198 %
Ulrich Kiesinger - Pentagon v.d. Leeuwen67,507 %
Zoa Ashbee - Mabel Lind 66,478 %
Sofia Kultasaari - Stormseeker 65,734 %
Lukas Henderson - Cavalier 65,539 %
Jerita Lunden - Babblybumblybaboon 65,228 %
Marc Di Bianchi - Balaclava xx64,993 %
Arlo Casadei - RTK J'adore Venise64,953 %
Maiju Kaarna - M.B. Classica 64,163 %
Arlo Casadei - RTK Royal Grace63,902 %
Juuso Sherman - Rosengårds Pickett 63,786 %
Peter Holm - D.E. Dostoevsky 63,745 %
Milja Malmila - Polte 63,244 %
Sofia Kultasaari - Alvae 62,693 %
Sinimeri Salokangas - Vermilion Black 62,231 %
Sigrid Helander - Siquirres 61,665 %
Anssi Ironen - For Salieri 60,772 %
Saara Kangasluoma - JB Neutrona 60,262 %
Melise Paijonmaa - Borgonha 59,355 %
Magnus Antonini - Charlatan 59,148 %
Salvia Salokangas - Vappula Miami Glow 58,748 %
Sabrina Schuman - Sarles 58,419 %
Lex Karlsson - Carnelian Gold NBD 58,132 %
Lena Hjorth - Moorlands Guinevere 58,113 %
Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver 57,960 %
Sonja Rossholm - RH Losing Himself57,365 %
Rosabella Autio - Scamander HAH 57,232 %
Iiris Järviluoma - RTK Kaunis Vellamo56,532 %
Oskar Henderson - Cressida 56,072 %
Maiju Kaarna - Whos In Whoville Vegas hylätty
Helka Kannisto - Late Night Kisses hylätty
Lähtölistat; Luokka 4: Va B
Sandy Zuckerberg - BAFF Get Shocked
Mistel Mattelson - Telltale Bruk
Oskar Henderson - Cressida
Majiná Misang - Viszontlátásra
Juuso Sherman - Rosengårds Pickett
Dmitriy Kozlov - Noor e Moriya
Alexiina Center - Orange Wood's Lumious
Lena Hjorth - Moorlands Guinevere
Saara Kangasluoma - JB Neutrona
Isabella Sokka - Vilanna d'Azuré
Arlo Casadei - RTK Royal Grace
Jerita Lunden - Babblybumblybaboon
Kiaran Rosenberg - Gemini van Khim
Ciarán O'Muireadhaigh - Moonless
Iiris Järviluoma - RTK Kaunis Vellamo
Magnus Antonini - Charlatan
Evita Holmqvist - Maurane
Sigrid Helander - Siquirres
Salvia Salokangas - Vappula Miami Glow
Sinimeri Salokangas - Vermilion Black
Sarah Reyes - Fiveofive
Jere Piippo - Rimfrost RBN
Majiná Misang - Oscuro como el Ébano G.
Anitta Pajusalo - Altair
Arlo Casadei - RTK J'adore Venise
Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver
Reija Käkiharju - Kitinäkeisari
Rosabella Autio - Scamander HAH
Alessia Carangelo - Genoveva Cassandra
Ulrich Kiesinger - Pentagon v.d. Leeuwen
Marc Di Bianchi - Balaclava xx
Viljo Karonen - BAFF Waldedrudis
Anssi Ironen - For Salieri
Sofia Kultasaari - Stormseeker
Lex Karlsson - Carnelian Gold NBD
Nikolai Karevaara - Loge
Maiju Kaarna - M.B. Classica
Megan Rosewood - Schwalbendame von Lark
Petra Lukkari - Hestia se Sailchuach
Zoa Ashbee - Mabel Lind
Frederike Svanling - Marilla
Sonja Rossholm - RH Losing Himself
Julianna Haapala - MGE Valsefrangaiçe
Peter Holm - D.E. Dostoevsky
Melise Paijonmaa - Borgonha
Eedi Myllyoja - Topazo
Milja Malmila - Polte
Estelle Van Alst - Raspberry Road
Mikael Gren - Sneak Attack xx
Pauliina Sajasalo - Jivero
Devora Falcen - Niño del infierno
Sonja Tähdistö - Mortalis x
Reija Käkiharju - Kriisipuuro
Maiju Kaarna - Whos In Whoville Vegas
Helka Kannisto - Late Night Kisses
Sofia Kultasaari - Alvae
Sabrina Schuman - Sarles
Julie Dahlby - Obsidian
Marshall Kozlov - Ghaggar Hakra
Lukas Henderson - Cavalier
Megan Rosewood - EC Caprice
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Tulokset; Luokka 5: Va A (33 os., 5 sijoittuu)
01
02
03
04
05
06
07
08
09
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
Lena Hjorth - Moorlands Guinevere 70,063 %
Luukas Nieminen - Sasfészek GA 69,197 %
Iiris Järviluoma - Schwalbendame von Lark68,785 %
Sofia Kultasaari - Alvae 68,619 %
Izabel Vieira Cordeiro - Valenzo 67,331 %
Lukas Henderson - Cavalier 66,983 %
Magnus Antonini - Aragon XVI 65,123 %
Sinimeri Salokangas - Vermilion Black 63,246 %
Ester Saarela - Queen of Hearts 62,994 %
Idyana Vella - Laephricon von D60,729 %
Sakari Alava - Revoltoso d'Alvino 58,461 %
Milja Malmila - M.B. Blondie 55,857 %
Thomas Sund - Call Letter Blues HRW 55,336 %
Lähtölistat; Luokka 5: Va A
Ester Saarela - Queen of Hearts
Mistel Mattelson - Telltale Bruk
Loius Rieben - Asa Ion
Milja Malmila - M.B. Blondie
Alexiina Center - Orange Wood's Lumious
Lena Hjorth - Moorlands Guinevere
Kristina Vuoksela - Pöystilän Hallusinaatio
Magnus Antonini - Aragon XVI
Sinimeri Salokangas - Vermilion Black
Sarah Reyes - Fiveofive
Jere Piippo - Rimfrost RBN
Majiná Misang - Oscuro como el Ébano G.
Megan Rosewood - RTK Kaunis Vellamo
Viljo Karonen - BAFF Waldedrudis
Idyana Vella - Laephricon von D
Nita Merisalo - Kallan Vermilion
Kiaran Rosenberg - Horda Ion
Sakari Alava - Revoltoso d'Alvino
Petra Lukkari - Hestia se Sailchuach
Izabel Vieira Cordeiro - Valenzo
Luukas Nieminen - Sasfészek GA
Iiris Järviluoma - Schwalbendame von Lark
Eedi Myllyoja - Topazo
Anne Ollila - Endtimes Bruk
Devora Falcen - Niño del infierno
Sonja Tähdistö - Mortalis x
Enzio Carangelo - BL Girasol De Seville
Megan Rosewood - RTK J'adore Venise
Thomas Sund - Call Letter Blues HRW
Sofia Kultasaari - Alvae
Nita Merisalo - Kallan Blackthorn
Lukas Henderson - Cavalier
Marshall Kozlov - Ghaggar Hakra
Odottaa...
Käynnistä ensimmäinen luokka