Villit koulu-ratsastuskilpailut 23.6.2023

Info

Perjantai 23.6.2023
VIP Torstai 22.6. klo 23:59
Villit kilpailut
Lyhyt arvonta, ei lisäarpoja
Jassu L. VRL-08942, @

Luokat

  1. Helppo C
  2. Helppo B
  3. Helppo A
  4. Vaativa B
  5. Vaativa A
  6. Prix St. Georges

+ Kentän kouluosakokeet

  1. Helppo C
    Harr.aste
  2. Helppo C
    Tut.ustumis
  3. Helppo B
    Helppo
  4. Helppo A
    CIC1
  5. Helppo A
    CIC2
  6. Vaativa B
    CIC3
Koululuokissa
167+
starttia
Luokkiin mahtuu
500
starttia

Ilmoittautuminen on sulkeutunut.

Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 1: Helppo C, 13 os.
01Isela Strøm - Brynhild Snøbær
02Krista Ollila - Geisha
03Martta Hallavaara - HAL Le Loup Garou
04Hilla-Julia Hallavaara - Geoios
05Marcia Kaminski - K. O. Salarang
06Felicia Wilson - Ounastunturin Numen
07Delilah Coutieres - CS Morningstar. V
08Milja Malmila - Brynhild Saga
09Jasmiina Rantakari - Lady April KS
10Sisu Taskinen - Shawq
11Lilian Saloluoma - Ms Can't Get Over It
12Ella-Amalie Johansen Storvik - SHS Vingefrid
13Harley Green - Chippenhills Mokachi
Lähtölistat; Luokka 1: Helppo C
Ella-Amalie Johansen Storvik - SHS Vingefrid
Delilah Coutieres - CS Morningstar. V
Marcia Kaminski - K. O. Salarang
Lilian Saloluoma - Ms Can't Get Over It
Martta Hallavaara - HAL Le Loup Garou
Jasmiina Rantakari - Lady April KS
Isela Strøm - Brynhild Snøbær
Sisu Taskinen - Shawq
Felicia Wilson - Ounastunturin Numen
Milja Malmila - Brynhild Saga
Harley Green - Chippenhills Mokachi
Hilla-Julia Hallavaara - Geoios
Krista Ollila - Geisha
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Lähtölistat; Luokka 2: Harrasteluokan kouluosakoe He C
Roxy Snowheart - Diri Apor RS
Onni Sinipelto - KVH Carmensita
Mila Usvapelto - Credello's Blue Eyed Field
Iiris Valla - Vappuhattu
Sasha Falcen - NRH Halvmåne
Mona Sergjeholm - Man in Black
Ilona Lapinlahti - HL's Carton
Miia Linkola - Rajaseudun Hitman
Silja Valkoharju - KVH Sokrates
Amelie Kettu - Il Reviendra
Milja Malmila - Tervatsarina
Niklas Haanpää - P.T. Barnum
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Lähtölistat; Luokka 3: Tutustumisluokan kouluosakoe He C
Sonja Rossholm - RH Costa Del Sol
Amelia Lehtinen - I can't believe
Emilia Lähteenmäki - Devil Dance
Jannica Holmberg - Hurman Ritari
Jenna Vaahtera - VHJ Dragonqueen
Aisha Evans - Line Without a Hook
Olga Ketomaa - Kastehelmen Marmeladi
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 4: Helppo B, 32 os.
01Amila Monterrosa - Soft-N-Sweet
02Chloette Lambert - Sinevan Entente
03Krista Ollila - Geisha
04Roxy Snowheart - SANI Zolotaya Slava
05Rosalia Lillak - SB Moon Light Blue
06Martta Hallavaara - HAL Sestra Luna
07Martta Hallavaara - HAL Le Loup Garou
08Hilla-Julia Hallavaara - Geoios
09Aleksanteri Holma - Mage Masher
10Sasha Falcen - Dream Big
11Bonnie Reynolds - Waltz Of Roses
12Iida Mäki - Астрология
13Felicia Kastehelmi - Kievarinkujan Karkulaistähti
14Olga Ketomaa - Kastehelmen Marmeladi
15Jasmiina Rantakari - Lady April KS
16Juliana Liljeroos - Kaihon Hiimuinen Huppeli
17Miia Linkola - Rajaseudun Hitman
18Sisu Taskinen - Shawq
19Moona Koskinen - Terracotta feel
20Essi Wilkman - Elytra
21Iida Koskinen - Maximus
22Disa Sund - Murroksen Häivä
23Christine Nilsson - Kaunon Lantti
24Kiril Rautiainen - Helmiahon Paahtovanukas
25Ella-Amalie Johansen Storvik - SHS Vingefrid
26Kate Jocelyn - SSP Frisky Whiskey
27Sasha Falcen - RTK Gold Lining
28Niklas Haanpää - P.T. Barnum
29Tobias Arnn - Fasir ​no Kraukļa
30Meeri Korhonen - Armfull of Love
31Bonnie Reynolds - Tunturin Kiitäjä
32Joni Arola - JAS Predator
Lähtölistat; Luokka 4: Helppo B
Aleksanteri Holma - Mage Masher
Ella-Amalie Johansen Storvik - SHS Vingefrid
Juliana Liljeroos - Kaihon Hiimuinen Huppeli
Amila Monterrosa - Soft-N-Sweet
Roxy Snowheart - SANI Zolotaya Slava
Rosalia Lillak - SB Moon Light Blue
Bonnie Reynolds - Waltz Of Roses
Essi Wilkman - Elytra
Felicia Kastehelmi - Kievarinkujan Karkulaistähti
Martta Hallavaara - HAL Le Loup Garou
Iida Mäki - Астрология
Jasmiina Rantakari - Lady April KS
Christine Nilsson - Kaunon Lantti
Iida Koskinen - Maximus
Tobias Arnn - Fasir ​no Kraukļa
Sisu Taskinen - Shawq
Kiril Rautiainen - Helmiahon Paahtovanukas
Martta Hallavaara - HAL Sestra Luna
Bonnie Reynolds - Tunturin Kiitäjä
Chloette Lambert - Sinevan Entente
Sasha Falcen - RTK Gold Lining
Miia Linkola - Rajaseudun Hitman
Moona Koskinen - Terracotta feel
Sasha Falcen - Dream Big
Kate Jocelyn - SSP Frisky Whiskey
Olga Ketomaa - Kastehelmen Marmeladi
Meeri Korhonen - Armfull of Love
Hilla-Julia Hallavaara - Geoios
Niklas Haanpää - P.T. Barnum
Krista Ollila - Geisha
Joni Arola - JAS Predator
Disa Sund - Murroksen Häivä
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Lähtölistat; Luokka 5: Helpon luokan kouluosakoe He B
Emilia Lähteenmäki - Rosaline
Meri Kortela - Pikiyö
Devora Falcen - Sweating Bullets
Felicia Kastehelmi - Kievarinkujan Karkulaistähti
Elviira Kontio - Tirion Birdsong
Katherine Jansen - Kingdoom
Devora Falcen - Rattlehead
Rose Snowheart - WW Red Devil
Kristina Vuoksela - Aarnion Lumisotasilla
Rhea Auclair - Trouvaille xx
Sofia Kultasaari - Pähkinäprinsessa
Julia Vaahtera - King's Kiss
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 6: Helppo A, 31 os.
01Dakota Lott - Soft-N-Sweet
02Sierra Monterrosa - Luodon Topelius
03Arlo Casadei - Marte Agua
04Vilhelm Routakorpi - Nacho El Fuego
05Rose Snowheart - Apple Dreamer
06Roxy Snowheart - SANI Zolotaya Slava
07Alessia Carangelo - Legado Dezoito
08Saaga Hillfield - Kassper
09Sonja Rossholm - R. Good Old Fashioned Lover Boy
10Aifric Flockhart - K. O. SuperShook
11Bonnie Reynolds - Tunturin Kiitäjä
12Iida Mäki - Jäinen Aavetar
13Sarah Reyes - Sinevan Poesy
14Julia Vaahtera - King's Kiss
15Kiira Veiskonen - Nox Moon Moon
16Juliana Liljeroos - Kaihon Hiimuinen Huppeli
17Maiju Kaarna - Sensano
18Vera Karonen - Zero to Hero
19Vera Karonen - Edwins Bummer
20Moona Koskinen - Brynhild Blåvier
21Essi Wilkman - Elytra
22Ebba Berkshire - Rainbow Waffle
23Iiro Saaristo - Red Velvet Colorful
24Kiril Rautiainen - Helmiahon Paahtovanukas
25Jesse Ivanenko - Nevada angel
26Tobias Arnn - Fasir ​no Kraukļa
27Kristina Vuoksela - Aarnion Lumisotasilla
28Alyssa Brimnes - Belecina Yemn
29Bonnie Reynolds - Waltz Of Roses
30Lisa Rajalampi - A.D. Pandora
31Joni Arola - JAS Predator
Lähtölistat; Luokka 6: Helppo A
Juliana Liljeroos - Kaihon Hiimuinen Huppeli
Iiro Saaristo - Red Velvet Colorful
Roxy Snowheart - SANI Zolotaya Slava
Vera Karonen - Edwins Bummer
Jesse Ivanenko - Nevada angel
Bonnie Reynolds - Waltz Of Roses
Sierra Monterrosa - Luodon Topelius
Moona Koskinen - Brynhild Blåvier
Essi Wilkman - Elytra
Vilhelm Routakorpi - Nacho El Fuego
Aifric Flockhart - K. O. SuperShook
Tobias Arnn - Fasir ​no Kraukļa
Rose Snowheart - Apple Dreamer
Maiju Kaarna - Sensano
Lisa Rajalampi - A.D. Pandora
Alessia Carangelo - Legado Dezoito
Kiril Rautiainen - Helmiahon Paahtovanukas
Sarah Reyes - Sinevan Poesy
Dakota Lott - Soft-N-Sweet
Ebba Berkshire - Rainbow Waffle
Saaga Hillfield - Kassper
Vera Karonen - Zero to Hero
Bonnie Reynolds - Tunturin Kiitäjä
Arlo Casadei - Marte Agua
Kristina Vuoksela - Aarnion Lumisotasilla
Kiira Veiskonen - Nox Moon Moon
Iida Mäki - Jäinen Aavetar
Alyssa Brimnes - Belecina Yemn
Sonja Rossholm - R. Good Old Fashioned Lover Boy
Julia Vaahtera - King's Kiss
Joni Arola - JAS Predator
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 7: CIC1 kouluosakoe He A, 20 os.
01Arlo Casadei - Callsign Charlie
02Emily Sterrenbos - ROLLING Number 505
03Verona Lapinlahti - Winzet
04Laura Alaja - Petronella X
05Olivia Arpiainen - Prince of Hearts
06Verona Lapinlahti - Hulina-Vilinä
07Julia Knezevic - Lr' Miliano
08Judy Caddel - VHJ Lonely Lover
09Casandra Stanwish - Cannarlee
10Heini Porter - Par Hazard
11Annabel Kastehelmi - Kastehelmen Michigan
12Kerkko Kuparinen - Caz
13Vera Karonen - Edwins Bummer
14Ekaterina Golovka - Priton Djinn
15Emilia Lähteenmäki - Totren
16Lilyana Arpiainen - Chausiku
17Jesse Ivanenko - Nevada angel
18Jesse Aro - Engine
19Kristina Vuoksela - Aarnion Kuutamolla
20Lisa Rajalampi - A.D. Pandora
Lähtölistat; Luokka 7: CIC1 kouluosakoe He A
Jesse Aro - Engine
Ekaterina Golovka - Priton Djinn
Emily Sterrenbos - ROLLING Number 505
Judy Caddel - VHJ Lonely Lover
Heini Porter - Par Hazard
Vera Karonen - Edwins Bummer
Jesse Ivanenko - Nevada angel
Julia Knezevic - Lr' Miliano
Kristina Vuoksela - Aarnion Kuutamolla
Verona Lapinlahti - Winzet
Lilyana Arpiainen - Chausiku
Laura Alaja - Petronella X
Verona Lapinlahti - Hulina-Vilinä
Casandra Stanwish - Cannarlee
Arlo Casadei - Callsign Charlie
Lisa Rajalampi - A.D. Pandora
Annabel Kastehelmi - Kastehelmen Michigan
Olivia Arpiainen - Prince of Hearts
Emilia Lähteenmäki - Totren
Kerkko Kuparinen - Caz
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 8: CIC2 kouluosakoe He A, 29 os.
01Devora Falcen - Mechanix
02Toby Oaks - Betrayal
03Jannica Holmberg - Jamaica NIP
04Elena Sterrenbos - TK Aardige Vrouw
05Renee Petersen - Lr'Limited Edition
06Rhysand Eichler - BAFF Domitrius ox
07Isabel Kasteharju - Angels Ring
08Sofia Kultasaari - Redstone xx
09Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla
10Sofia Kultasaari - Misery Is My Middlename
11Ava Pulkkanen - Zenzi
12Jenna Vaahtera - Magicka
13Cannon Dahl - RR Blank Space
14Minea Pajari - Calvin M!
15Ashley Zuckerberg - Abracadabra
16Vera Karonen - Zero to Hero
17Viljo Karonen - BAFF Sadie Adler
18Eemeli Wilkman - Dragon Lady HAH
19Eemeli Wilkman - Rosegarden's Bumblebee
20Emily Daukes - Cioccolato
21Oskari Käkiharju - Hatepinklovepink
22Rhea Auclair - Efrael ez Ezekiel
23Ellen Ariti - Burning comet
24Kristina Vuoksela - Even Glimmer Wish
25Alyssa Brimnes - Underwriter
26Samuel Haapalinna - Draconis Lupine Z
27Agnieszka Nadolny - Oizys Prime
28Alisa Suomalainen - SANI Ellusion
29Marcel Cedrone - Obsidienne
Lähtölistat; Luokka 8: CIC2 kouluosakoe He A
Oskari Käkiharju - Hatepinklovepink
Sofia Kultasaari - Misery Is My Middlename
Cannon Dahl - RR Blank Space
Samuel Haapalinna - Draconis Lupine Z
Rhysand Eichler - BAFF Domitrius ox
Minea Pajari - Calvin M!
Emily Daukes - Cioccolato
Marcel Cedrone - Obsidienne
Kristina Vuoksela - Even Glimmer Wish
Viljo Karonen - BAFF Sadie Adler
Ava Pulkkanen - Zenzi
Eemeli Wilkman - Dragon Lady HAH
Toby Oaks - Betrayal
Jenna Vaahtera - Magicka
Alyssa Brimnes - Underwriter
Alisa Suomalainen - SANI Ellusion
Rhea Auclair - Efrael ez Ezekiel
Sofia Kultasaari - Redstone xx
Ashley Zuckerberg - Abracadabra
Ellen Ariti - Burning comet
Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla
Devora Falcen - Mechanix
Vera Karonen - Zero to Hero
Isabel Kasteharju - Angels Ring
Agnieszka Nadolny - Oizys Prime
Elena Sterrenbos - TK Aardige Vrouw
Renee Petersen - Lr'Limited Edition
Jannica Holmberg - Jamaica NIP
Eemeli Wilkman - Rosegarden's Bumblebee
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 9: Vaativa B, 30 os.
01Pilvi Bask - Lind's Liberty
02Sierra Monterrosa - Luodon Topelius
03Linda Myllykoski-Wilson - Vitalia Avaler
04Arlo Casadei - Marte Agua
05Vilhelm Routakorpi - Nacho El Fuego
06Rose Snowheart - Apple Dreamer
07Magnus Antonini - Vasco X
08Erika Romanov - Aave Silta
09Saaga Hillfield - Kassper
10Sonja Rossholm - R. Good Old Fashioned Lover Boy
11Olivia Arpiainen - CS When I Do It, I Do It With Rolex
12Julie Dahlby - Obsidian
13Julie De Groot - Ruusupuron Tähtitaivas
14VIljam Vaaksi - Flannacán Coup
15Minea Pajari - Calvin M!
16Kiira Veiskonen - Nox Moon Moon
17Cecilia Kastehelmi - Kastanjan Catch It
18Oona Mäkelä - Quintessential
19Maiju Kaarna - Sensano
20Juliana Liljeroos - Finion Chanelle
21Viljo Karonen - BAFF Sadie Adler
22Eedi Myllyoja - Illusion F
23Dorothea Crookall - Faerilock Holle
24Stina Koivusuo - Dazzle'n'Daze
25Aamu Järvinen - Ruukin Näkki
26Reija Käkiharju - Kriisipuuro
27Kate Jocelyn - Hullikaanin Armas
28Sarah Reyes - Fiveofive
29Thomas Verhelst - Coma Blue
30Jasminka Pihlajavaara - Bellatrix v.d. Liefde
Lähtölistat; Luokka 9: Vaativa B
Oona Mäkelä - Quintessential
Olivia Arpiainen - CS When I Do It, I Do It With Rolex
Juliana Liljeroos - Finion Chanelle
Aamu Järvinen - Ruukin Näkki
Sierra Monterrosa - Luodon Topelius
Sarah Reyes - Fiveofive
Minea Pajari - Calvin M!
Cecilia Kastehelmi - Kastanjan Catch It
Kate Jocelyn - Hullikaanin Armas
Vilhelm Routakorpi - Nacho El Fuego
Viljo Karonen - BAFF Sadie Adler
Stina Koivusuo - Dazzle'n'Daze
Linda Myllykoski-Wilson - Vitalia Avaler
Jasminka Pihlajavaara - Bellatrix v.d. Liefde
Erika Romanov - Aave Silta
Julie De Groot - Ruusupuron Tähtitaivas
Rose Snowheart - Apple Dreamer
Maiju Kaarna - Sensano
Magnus Antonini - Vasco X
VIljam Vaaksi - Flannacán Coup
Saaga Hillfield - Kassper
Pilvi Bask - Lind's Liberty
Arlo Casadei - Marte Agua
Kiira Veiskonen - Nox Moon Moon
Thomas Verhelst - Coma Blue
Dorothea Crookall - Faerilock Holle
Reija Käkiharju - Kriisipuuro
Eedi Myllyoja - Illusion F
Sonja Rossholm - R. Good Old Fashioned Lover Boy
Julie Dahlby - Obsidian
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 10: CIC3 kouluosakoe Va B, 29 os.
01Joachim Jansen - Californication
02Ulrich Kiesinger - Ashgarth Argante
03Sierra Monterrosa - D.E. Dostoevsky
04Ville Mäkelä - Mechanix
05Vilhelm Routakorpi - RTK Phoenix Song
06Dochas Misang - Selfless G.
07Jannica Holmberg - A.D. Mandy II
08Elena Sterrenbos - GH Silver Storm
09Niko Lintunen - Solarus II
10Aifric Flockhart - K. O. SuperShook
11Olivia Arpiainen - CS When I Do It, I Do It With Rolex
12Rosabella Autio - Scamander HAH
13Jemina Vaahtera - Tomorrow's Dreams
14Vladimir Kozlov - K. O. Re-Echo Roar
15Ciarán O'Muireadhaigh - Cavalier
16VIljam Vaaksi - Flannacán Coup
17Naella Wahlman - Riginaetta
18Jere Piippo - Lusö Dorian G
19Cecilia Kastehelmi - Kastanjan Catch It
20Lex Karlsson - Carnelian Gold NBD
21Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver
22Sofija Kačinskienė - Lebeau Prime
23Reine Rosenkranz - Adrielle RGS
24Ellen Ariti - All around fancy
25Jesse Ivanenko - Look at me
26Ville Mäkelä - CSN Piece Of Cake
27Kieran Cuthed - Ramona II
28Shiori Otani - Have Blackbird
29Alexiina Center - Orange Wood's Lumious
Lähtölistat; Luokka 10: CIC3 kouluosakoe Va B
Jemina Vaahtera - Tomorrow's Dreams
Jannica Holmberg - A.D. Mandy II
Ulrich Kiesinger - Ashgarth Argante
Sierra Monterrosa - D.E. Dostoevsky
Alexiina Center - Orange Wood's Lumious
Vilhelm Routakorpi - RTK Phoenix Song
Ellen Ariti - All around fancy
Olivia Arpiainen - CS When I Do It, I Do It With Rolex
Ville Mäkelä - Mechanix
Kieran Cuthed - Ramona II
Joachim Jansen - Californication
Shiori Otani - Have Blackbird
Cecilia Kastehelmi - Kastanjan Catch It
Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver
Rosabella Autio - Scamander HAH
Ciarán O'Muireadhaigh - Cavalier
Vladimir Kozlov - K. O. Re-Echo Roar
Dochas Misang - Selfless G.
Lex Karlsson - Carnelian Gold NBD
Reine Rosenkranz - Adrielle RGS
Aifric Flockhart - K. O. SuperShook
Jere Piippo - Lusö Dorian G
Naella Wahlman - Riginaetta
VIljam Vaaksi - Flannacán Coup
Jesse Ivanenko - Look at me
Ville Mäkelä - CSN Piece Of Cake
Sofija Kačinskienė - Lebeau Prime
Elena Sterrenbos - GH Silver Storm
Niko Lintunen - Solarus II
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 11: Vaativa A, 34 os.
01Sigrid Helander - Siquirres
02Anne Ollila - Endtimes Bruk
03Majina Misang - Faraglioni
04Kalle Hallavaara - K. O. Statione Hox
05Gloriana Gaecía - Amnevian Of Gale
06Melise Paijonmaa - Borgonha
07Enzio Carangelo - BL Girasol De Seville
08Erika Romanov - Aave Silta
09Lena Hjorth - Moorlands Guinevere
10Sarah Reyes - Fiveofive
11Julie De Groot - Ruusupuron Tähtitaivas
12Naella Wahlman - Riginaetta
13Jere Piippo - Lusö Dorian G
14Henna Havumäki - JB Berryboost
15Maiju Kaarna - M.B. Classica
16Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver
17Tia Baudelaire - Aitgaards Girraut
18Eedi Myllyoja - Illusion F
19Eedi Myllyoja - Rubinox Ion
20Lola Perez - JB Black Poem
21Lilian Saloluoma - MGE Nuage
22Dorothea Crookall - Faerilock Holle
23Aamu Järvinen - Ruukin Näkki
24Kiaran Rosenberg - Royal Galactica
25Melina Rosenberg - Midans Touch
26Luciano Rosenberg - Royal Nebula
27Loius Rieben - Royal Famosa
28Demiyah Terai - Motacilla Alba
29Siiri Höglund - Carados
30Kate Jocelyn - Hullikaanin Armas
31Shiori Otani - Have Blackbird
32Linda Myllykoski-Wilson - Vitalia Avaler
33Kiaran Rosenberg - Royal Yashiana
34Gillianne Waves - Itxaro Iratze Gezane
Lähtölistat; Luokka 11: Vaativa A
Lena Hjorth - Moorlands Guinevere
Kiaran Rosenberg - Royal Yashiana
Aamu Järvinen - Ruukin Näkki
Sigrid Helander - Siquirres
Sarah Reyes - Fiveofive
Shiori Otani - Have Blackbird
Kalle Hallavaara - K. O. Statione Hox
Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver
Kiaran Rosenberg - Royal Galactica
Demiyah Terai - Motacilla Alba
Kate Jocelyn - Hullikaanin Armas
Luciano Rosenberg - Royal Nebula
Linda Myllykoski-Wilson - Vitalia Avaler
Maiju Kaarna - M.B. Classica
Tia Baudelaire - Aitgaards Girraut
Eedi Myllyoja - Rubinox Ion
Gloriana Gaecía - Amnevian Of Gale
Lilian Saloluoma - MGE Nuage
Erika Romanov - Aave Silta
Jere Piippo - Lusö Dorian G
Julie De Groot - Ruusupuron Tähtitaivas
Siiri Höglund - Carados
Naella Wahlman - Riginaetta
Henna Havumäki - JB Berryboost
Melise Paijonmaa - Borgonha
Lola Perez - JB Black Poem
Majina Misang - Faraglioni
Anne Ollila - Endtimes Bruk
Gillianne Waves - Itxaro Iratze Gezane
Dorothea Crookall - Faerilock Holle
Melina Rosenberg - Midans Touch
Enzio Carangelo - BL Girasol De Seville
Eedi Myllyoja - Illusion F
Loius Rieben - Royal Famosa
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 12: Prix St. Georges, 27 os.
01Mistel Mattelson - Telltale Bruk
02Anne Ollila - Endtimes Bruk
03Majina Misang - Silver Toffee Trillionaire
04Kalle Hallavaara - K. O. Statione Hox
05Magnus Antonini - Aragon XVI
06Lena Hjorth - Moorlands Guinevere
07Siiri Höglund - Halenshof Chacha
08Siiri Höglund - Chaffeur Bå
09Sarah Reyes - JB Mirameir
10Julia Knezevic - Lr' Miliano
11Milja Malmila - M.B. Blondie
12Oona Mäkelä - FE Shakalaka
13Sandy Zuckerberg - BAFF Get Shocked
14Rhea Auclair - Get Jinxed
15Maiju Kaarna - Whos In Whoville Vegas
16Sinimeri Salokangas - Kulmalan Lugazi
17Salvia Salokangas - Vermilion Black
18Sya Krishnan - Mxyzptlk Prime
19Eedi Myllyoja - Rubinox Ion
20Lilian Saloluoma - MGE Nuage
21Lilian Saloluoma - Echatere Joy
22Stina Koivusuo - Dazzle'n'Daze
23Kiaran Rosenberg - Fénix do Montanhas Dourada
24Siiri Höglund - Wolf's Pioneer
25Bérénice Boissieu - Suero de Arróniz
26Rino Mannde - Royal Jacaró
27Gillianne Waves - Itxaro Iratze Gezane
Lähtölistat; Luokka 12: Prix St. Georges
Sandy Zuckerberg - BAFF Get Shocked
Mistel Mattelson - Telltale Bruk
Bérénice Boissieu - Suero de Arróniz
Sarah Reyes - JB Mirameir
Milja Malmila - M.B. Blondie
Lilian Saloluoma - Echatere Joy
Lena Hjorth - Moorlands Guinevere
Magnus Antonini - Aragon XVI
Siiri Höglund - Wolf's Pioneer
Julia Knezevic - Lr' Miliano
Majina Misang - Silver Toffee Trillionaire
Kalle Hallavaara - K. O. Statione Hox
Salvia Salokangas - Vermilion Black
Siiri Höglund - Halenshof Chacha
Stina Koivusuo - Dazzle'n'Daze
Eedi Myllyoja - Rubinox Ion
Lilian Saloluoma - MGE Nuage
Rhea Auclair - Get Jinxed
Sinimeri Salokangas - Kulmalan Lugazi
Kiaran Rosenberg - Fénix do Montanhas Dourada
Rino Mannde - Royal Jacaró
Anne Ollila - Endtimes Bruk
Gillianne Waves - Itxaro Iratze Gezane
Maiju Kaarna - Whos In Whoville Vegas
Siiri Höglund - Chaffeur Bå
Oona Mäkelä - FE Shakalaka
Sya Krishnan - Mxyzptlk Prime