Villit este-ratsastuskilpailut 24.6.2023

Aika ja paikka

Lauantai 24.6.2022
VIP Torstai 22.6. klo 23:59

Info

Villit kilpailut
Lyhyt arvonta, ei lisäarpoja
Jassu L. VRL-08942, @
Rataesteillä kenttäratsukot starttaavat esteratsukoiden kanssa samoissa luokissa, mutta arvostellaan luokan ulkopuolisina.

Luokat

  1. 60/80 cm
    Harr.aste
  2. 90/95 cm
    Tut.ustumis
    Helppo
  3. 100/105 cm
    CIC1
  4. 110 cm
    CIC2
  5. 120/125 cm
    CIC3
  6. 130 cm
  7. 140 cm
Esteluokissa
200+
starttia
Luokkiin mahtuu
500
starttia

Ilmoittautuminen on sulkeutunut.

Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 1: 60/80 cm (Harr.), 40 os.
01Niklas Haanpää - P.T. Barnum
80
02Sasha Falcen - NRH Halvmåne
80
03Krista Ollila - Geisha
60
04Roxy Snowheart - Diri Apor RS
80
05Mila Usvapelto - Credello's Blue Eyed Field
80
06Rosalia Lillak - SB Moon Light Blue
80
07Martta Hallavaara - HAL Sestra Luna
80
08Martta Hallavaara - HAL Le Loup Garou
80
09Hilla-Julia Hallavaara - Geoios
60
10Imran Maes - Täiuslik
80
11Ilona Lapinlahti - HL's Carton
80
12Marcia Kaminski - K. O. Salarang
60
13Victoria Davies - VO Vhítfaxi
80
14Felicia Wilson - Tiger’s Eye II
80
15Aleksanteri Holma - Mage Masher
80
16Emma Järvinen - Oreon
60
17Sasha Falcen - Dream Big
60
18Mona Sergjeholm - Man in Black
80
19Onni Sinipelto - KVH Carmensita
80
20Silja Valkoharju - KVH Sokrates
80
21Milja Malmila - Tervatsarina
80
22Milja Malmila - Brynhild Saga
60
23Amelie Kettu - Il Reviendra
80
24Jasmiina Rantakari - Lady April KS
60
25Miia Linkola - Rajaseudun Hitman
80
26Sisu Taskinen - Shawq
60
27Iida Koskinen - Maximus
60
28Iiris Valla - Vappuhattu
80
29Aliisa Hämeenkoski - Flasher Donum Vitae
80
30Christine Nilsson - Kaunon Lantti
60
31Lilian Saloluoma - Ms Can't Get Over It
60
32Ebba Berkshire - Rainbow Waffle
80
33Iiro Saaristo - Répétite
80
34Kiril Rautiainen - Helmiahon Paahtovanukas
60
35Daniel Karlsson - Gwydrawyr Royal Tywysoges
60
36Sasha Falcen - RTK Gold Lining
80
37Kerttu Mäkinen - TT Singing a Song
60
38Sheila Davis - Jaavan Alias
80
39Arabella van Eerden - Zilverart
80
40Emma Järvinen - Assingel
80
Lähtölistat; Luokka 1: 60/80 cm (Harr.)
Marcia Kaminski - K. O. Salarang
60
Emma Järvinen - Oreon
60
Lilian Saloluoma - Ms Can't Get Over It
60
Kerttu Mäkinen - TT Singing a Song
60
Jasmiina Rantakari - Lady April KS
60
Christine Nilsson - Kaunon Lantti
60
Iida Koskinen - Maximus
60
Sisu Taskinen - Shawq
60
Kiril Rautiainen - Helmiahon Paahtovanukas
60
Milja Malmila - Brynhild Saga
60
Sasha Falcen - Dream Big
60
Hilla-Julia Hallavaara - Geoios
60
Daniel Karlsson - Gwydrawyr Royal Tywysoges
60
Krista Ollila - Geisha
60
Aleksanteri Holma - Mage Masher
80
Iiro Saaristo - Répétite
80
Roxy Snowheart - Diri Apor RS
80
Sheila Davis - Jaavan Alias
80
Rosalia Lillak - SB Moon Light Blue
80
Onni Sinipelto - KVH Carmensita
80
Victoria Davies - VO Vhítfaxi
80
Aliisa Hämeenkoski - Flasher Donum Vitae
80
Emma Järvinen - Assingel
80
Martta Hallavaara - HAL Le Loup Garou
80
Felicia Wilson - Tiger’s Eye II
80
Imran Maes - Täiuslik
80
Mila Usvapelto - Credello's Blue Eyed Field
80
Iiris Valla - Vappuhattu
80
Sasha Falcen - NRH Halvmåne
80
Mona Sergjeholm - Man in Black
80
Martta Hallavaara - HAL Sestra Luna
80
Ilona Lapinlahti - HL's Carton
80
Ebba Berkshire - Rainbow Waffle
80
Sasha Falcen - RTK Gold Lining
80
Miia Linkola - Rajaseudun Hitman
80
Silja Valkoharju - KVH Sokrates
80
Amelie Kettu - Il Reviendra
80
Milja Malmila - Tervatsarina
80
Arabella van Eerden - Zilverart
80
Niklas Haanpää - P.T. Barnum
80
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 2: 90/95 cm (Tut./Helppo), 41 os.
01Amila Monterrosa - Soft-N-Sweet
90
02Meri Kortela - Pikiyö
95
03Devora Falcen - Rattlehead
95
04Arlo Casadei - Callsign Charlie
90
05Rose Snowheart - WW Red Devil
95
06Jannica Holmberg - Hurman Ritari
90
07Nina Karolus - Love You Jo
90
08Imran Maes - Evolution Theory
90
09Victoria Davies - VO Vhítfaxi
90
10Aisha Evans - Line Without a Hook
95
11Alexa Laine - VO Flying Dream
90
12Erika Romanov - Aave Silta
90
13Saara Hillfield - Ls Mountain
90
14Sonja Rossholm - RH Costa Del Sol
90
15Sofia Kultasaari - Pähkinäprinsessa
95
16Julia Vaahtera - King's Kiss
95
17Jenna Vaahtera - VHJ Dragonqueen
90
18Ravenel Oakley - Rainzilla xx
90
19Felicia Kastehelmi - Kievarinkujan Karkulaistähti
95
20Olga Ketomaa - Kastehelmen Marmeladi
90
21Elviira Kontio - Tirion Birdsong
95
22Rhea Auclair - Trouvaille xx
95
23Ilona Lapinlahti - Northvale Ponyta
95
24Juliana Liljeroos - Kaihon Hiimuinen Huppeli
90
25Miia Linkola - Rajaseudun Hitman
90
26Emilia Lähteenmäki - Devil Dance
90
27Amelia Lehtinen - I can't believe
95
28Emilia Lähteenmäki - Rosaline
95
29Disa Sund - Murroksen Häivä
90
30Christine Nilsson - Llygedyn Dewydd
95
31Ellen Ariti - Burning comet
90
32Vilja Väänänen - Toosje
95
33Katherine Jansen - Kingdoom
95
34Sasha Falcen - RTK Gold Lining
90
35Devora Falcen - Sweating Bullets
95
36Kristina Vuoksela - Aarnion Lumisotasilla
95
37Meeri Korhonen - Armfull of Love
95
38Sheila Davis - Milk And Cookies
90
39Sheila Davis - Jaavan Alias
90
40Arabella van Eerden - Zilverart
90
41Saara Hillfield - Lord II
95
Lähtölistat; Luokka 2: 90/95 cm (Tut./Helppo)
Sonja Rossholm - RH Costa Del Sol
90
Juliana Liljeroos - Kaihon Hiimuinen Huppeli
90
Sheila Davis - Jaavan Alias
90
Imran Maes - Evolution Theory
90
Saara Hillfield - Ls Mountain
90
Amila Monterrosa - Soft-N-Sweet
90
Emilia Lähteenmäki - Devil Dance
90
Victoria Davies - VO Vhítfaxi
90
Arlo Casadei - Callsign Charlie
90
Jannica Holmberg - Hurman Ritari
90
Erika Romanov - Aave Silta
90
Jenna Vaahtera - VHJ Dragonqueen
90
Ellen Ariti - Burning comet
90
Ravenel Oakley - Rainzilla xx
90
Sasha Falcen - RTK Gold Lining
90
Miia Linkola - Rajaseudun Hitman
90
Olga Ketomaa - Kastehelmen Marmeladi
90
Alexa Laine - VO Flying Dream
90
Arabella van Eerden - Zilverart
90
Sheila Davis - Milk And Cookies
90
Nina Karolus - Love You Jo
90
Disa Sund - Murroksen Häivä
90
Christine Nilsson - Llygedyn Dewydd
95
Amelia Lehtinen - I can't believe
95
Emilia Lähteenmäki - Rosaline
95
Meri Kortela - Pikiyö
95
Devora Falcen - Sweating Bullets
95
Felicia Kastehelmi - Kievarinkujan Karkulaistähti
95
Vilja Väänänen - Toosje
95
Elviira Kontio - Tirion Birdsong
95
Katherine Jansen - Kingdoom
95
Devora Falcen - Rattlehead
95
Rose Snowheart - WW Red Devil
95
Kristina Vuoksela - Aarnion Lumisotasilla
95
Rhea Auclair - Trouvaille xx
95
Aisha Evans - Line Without a Hook
95
Meeri Korhonen - Armfull of Love
95
Ilona Lapinlahti - Northvale Ponyta
95
Saara Hillfield - Lord II
95
Sofia Kultasaari - Pähkinäprinsessa
95
Julia Vaahtera - King's Kiss
95
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 3: 100/105 cm (CIC1), 49 os.
01Dakota Lott - Soft-N-Sweet
100
02Prima Dahl - Bomullburr
100
03Vilhelm Routakorpi - Callsign Charlie
105
04Arlo Casadei - Callsign Charlie
105
05Roxy Snowheart - SANI Zolotaya Slava
100
06Jessica Holmberg - A.D. WazUp
100
07Jessica Holmberg - A.D. Jack Sparrow
100
08Emily Sterrenbos - ROLLING Number 505
105
09Martta Hallavaara - HAL Sestra Luna
100
10Imran Maes - Enjoy Jo
100
11Nina Karolus - So Cute
100
12Verona Lapinlahti - Winzet
105
13Nina Knutsson - Lord Langland
100
14Aifric Flockhart - K. O. SuperShook
100
15Enzio Carangelo - BL Girasol De Seville
100
16Alexa Laine - VO Flying Dream
100
17Erika Romanov - Aave Silta
100
18Laura Alaja - Petronella X
105
19Sonja Rossholm - RH Costa Del Sol
100
20Olivia Arpiainen - Prince of Hearts
105
21Verona Lapinlahti - Hulina-Vilinä
105
22Iida Mäki - Астрология
100
23Valtteri Rokka - Rio Sirius KS
105
24Julia Knezevic - Lr' Miliano
105
25Judy Caddel - VHJ Lonely Lover
105
26Ravenel Oakley - Rainzilla xx
100
27Casandra Stanwish - Cannarlee
105
28Heini Porter - Par Hazard
105
29Annabel Kastehelmi - Kastehelmen Michigan
105
30Elviira Kontio - Tirion Birdsong
100
31Rhea Auclair - Amacan Hellfire
100
32Kerkko Kuparinen - Caz
105
33Vera Karonen - Edwins Bummer
105
34Ekaterina Golovka - Priton Djinn
105
35Emilia Lähteenmäki - Totren
105
36Lilyana Arpiainen - Chausiku
105
37Riku Saaristo - Red Velvet Colorful
100
38Jesse Ivanenko - Nevada angel
105
39Zoa Ashbee - Chippenhills Mokachi
100
40Vilja Väänänen - Toosje
105
41Jesse Aro - Engine
105
42Kate Jocelyn - SSP Frisky Whiskey
100
43Kate Jocelyn - AZ Snow Angel
105
44Dmitriy Kozlov - Wolframite KZV
100
45Kristina Vuoksela - Aarnion Kuutamolla
105
46Sheila Davis - Milk And Cookies
100
47Lisa Rajalampi - A.D. Pandora
105
48Saara Hillfield - Lord II
100
49Giselle Mayward - Zauberhöhle
100
Lähtölistat; Luokka 3: 100/105 cm (CIC1)
Nina Knutsson - Lord Langland
100
Sonja Rossholm - RH Costa Del Sol
100
Roxy Snowheart - SANI Zolotaya Slava
100
Rhea Auclair - Amacan Hellfire
100
Jessica Holmberg - A.D. Jack Sparrow
100
Giselle Mayward - Zauberhöhle
100
Iida Mäki - Астрология
100
Dmitriy Kozlov - Wolframite KZV
100
Elviira Kontio - Tirion Birdsong
100
Erika Romanov - Aave Silta
100
Riku Saaristo - Red Velvet Colorful
100
Aifric Flockhart - K. O. SuperShook
100
Nina Karolus - So Cute
100
Zoa Ashbee - Chippenhills Mokachi
100
Dakota Lott - Soft-N-Sweet
100
Ravenel Oakley - Rainzilla xx
100
Jessica Holmberg - A.D. WazUp
100
Martta Hallavaara - HAL Sestra Luna
100
Kate Jocelyn - SSP Frisky Whiskey
100
Prima Dahl - Bomullburr
100
Enzio Carangelo - BL Girasol De Seville
100
Imran Maes - Enjoy Jo
100
Saara Hillfield - Lord II
100
Alexa Laine - VO Flying Dream
100
Sheila Davis - Milk And Cookies
100
Jesse Aro - Engine
105
Ekaterina Golovka - Priton Djinn
105
Emily Sterrenbos - ROLLING Number 505
105
Judy Caddel - VHJ Lonely Lover
105
Heini Porter - Par Hazard
105
Vera Karonen - Edwins Bummer
105
Jesse Ivanenko - Nevada angel
105
Julia Knezevic - Lr' Miliano
105
Kristina Vuoksela - Aarnion Kuutamolla
105
Verona Lapinlahti - Winzet
105
Lilyana Arpiainen - Chausiku
105
Laura Alaja - Petronella X
105
Verona Lapinlahti - Hulina-Vilinä
105
Vilja Väänänen - Toosje
105
Kate Jocelyn - AZ Snow Angel
105
Arlo Casadei - Callsign Charlie
105
Casandra Stanwish - Cannarlee
105
Lisa Rajalampi - A.D. Pandora
105
Annabel Kastehelmi - Kastehelmen Michigan
105
Olivia Arpiainen - Prince of Hearts
105
Emilia Lähteenmäki - Totren
105
Vilhelm Routakorpi - Callsign Charlie
105
Valtteri Rokka - Rio Sirius KS
105
Kerkko Kuparinen - Caz
105
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 4: 110 cm (CIC2), 48 os.
01Asher Byrne - Frost Bound Felis
02Devora Falcen - Mechanix
03Toby Oaks - Betrayal
04Roxy Snowheart - SANI Zolotaya Slava
05Jannica Holmberg - Jamaica NIP
06Elena Sterrenbos - TK Aardige Vrouw
07Renee Petersen - Lr'Limited Edition
08Rhysand Eichler - BAFF Domitrius ox
09Salma Stjärndahl - Bonnie KN
10Oliver Höglund - Routapirtin Tuuleri
11Isabel Kasteharju - Angels Ring
12Olivia Arpiainen - CS When I Do It, I Do It With Rolex
13Iida Mäki - Jäinen Aavetar
14Sofia Kultasaari - Redstone xx
15Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla
16Sofia Kultasaari - Misery Is My Middlename
17Valtteri Rokka - Rio Sirius KS
18Ava Pulkkanen - Zenzi
19Jenna Vaahtera - Magicka
20Cannon Dahl - RR Blank Space
21Minea Pajari - Calvin M!
22Ashley Zuckerberg - Abracadabra
23Henna Havumäki - JB Berryboost
24Vera Karonen - Zero to Hero
25Vera Karonen - Edwins Bummer
26Viljo Karonen - BAFF Sadie Adler
27Eemeli Wilkman - Dragon Lady HAH
28Eemeli Wilkman - Rosegarden's Bumblebee
29Emily Daukes - Cioccolato
30Saaga Rinne - Blueberry's Bicante
31Oskari Käkiharju - Hatepinklovepink
32Reija Käkiharju - Kriisipuuro
33Rhea Auclair - Efrael ez Ezekiel
34Ellen Ariti - Burning comet
35Zoa Ashbee - Casually Mocking Chirp
36Zoa Ashbee - Chippenhills Mokachi
37Dmitriy Kozlov - Va-Va-Voom Viggo G.
38Tobias Arnn - Fasir ​no Kraukļa
39Kristina Vuoksela - Even Glimmer Wish
40Alyssa Brimnes - Underwriter
41Imran Maes - Bing Bong Dong
42Nina Karolus - Kentucky
43Samuel Haapalinna - Draconis Lupine Z
44Agnieszka Nadolny - Oizys Prime
45Alisa Suomalainen - SANI Ellusion
46Lisa Rajalampi - A.D. Pandora
47Marcel Cedrone - Obsidienne
48Charlotte Zuckerberg - Sharpshooter vd Elixir
Lähtölistat; Luokka 4: 110 cm (CIC2)
Saaga Rinne - Blueberry's Bicante
Oliver Höglund - Routapirtin Tuuleri
Oskari Käkiharju - Hatepinklovepink
Sofia Kultasaari - Misery Is My Middlename
Cannon Dahl - RR Blank Space
Zoa Ashbee - Casually Mocking Chirp
Olivia Arpiainen - CS When I Do It, I Do It With Rolex
Roxy Snowheart - SANI Zolotaya Slava
Samuel Haapalinna - Draconis Lupine Z
Rhysand Eichler - BAFF Domitrius ox
Vera Karonen - Edwins Bummer
Minea Pajari - Calvin M!
Emily Daukes - Cioccolato
Marcel Cedrone - Obsidienne
Kristina Vuoksela - Even Glimmer Wish
Viljo Karonen - BAFF Sadie Adler
Ava Pulkkanen - Zenzi
Eemeli Wilkman - Dragon Lady HAH
Jenna Vaahtera - Magicka
Toby Oaks - Betrayal
Alyssa Brimnes - Underwriter
Alisa Suomalainen - SANI Ellusion
Rhea Auclair - Efrael ez Ezekiel
Sofia Kultasaari - Redstone xx
Tobias Arnn - Fasir ​no Kraukļa
Ashley Zuckerberg - Abracadabra
Lisa Rajalampi - A.D. Pandora
Zoa Ashbee - Chippenhills Mokachi
Ellen Ariti - Burning comet
Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla
Devora Falcen - Mechanix
Henna Havumäki - JB Berryboost
Vera Karonen - Zero to Hero
Isabel Kasteharju - Angels Ring
Agnieszka Nadolny - Oizys Prime
Salma Stjärndahl - Bonnie KN
Reija Käkiharju - Kriisipuuro
Iida Mäki - Jäinen Aavetar
Asher Byrne - Frost Bound Felis
Elena Sterrenbos - TK Aardige Vrouw
Charlotte Zuckerberg - Sharpshooter vd Elixir
Valtteri Rokka - Rio Sirius KS
Renee Petersen - Lr'Limited Edition
Dmitriy Kozlov - Va-Va-Voom Viggo G.
Imran Maes - Bing Bong Dong
Nina Karolus - Kentucky
Jannica Holmberg - Jamaica NIP
Eemeli Wilkman - Rosegarden's Bumblebee
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 5: 120/125 cm (CIC3), 54 os.
01Milla-Riina Arokoski - Capricciosa
120
02Joachim Jansen - Californication
125
03Anton Seljavaara - Kallan Sycamore
120
04Pilvi Bask - Lind's Liberty
120
05Ulrich Kiesinger - Ashgarth Argante
125
06Asher Byrne - Frost Bound Felis
120
07Tobias Vallieres - Quickzilver
120
08Sierra Monterrosa - D.E. Dostoevsky
125
09Ville Mäkelä - Mechanix
125
10Vilhelm Routakorpi - RTK Phoenix Song
125
11Rose Snowheart - Apple Dreamer
120
12Dochas Misang - Selfless G.
125
13Jannica Holmberg - A.D. Mandy II
125
14Elena Sterrenbos - GH Silver Storm
125
15Isla Hämäläinen - HMÄ Little Dancer
125
16Niko Lintunen - Solarus II
125
17Aifric Flockhart - K. O. SuperShook
125
18Salma Stjärndahl - Bonnie KN
120
19Isabel Kasteharju - Angels Ring
120
20Laura Alaja - Petronella X
125
21Melissa Rossholm - Endless Flight
125
22Olivia Arpiainen - CS When I Do It, I Do It With Rolex
125
23Rosabella Autio - Scamander HAH
125
24Jemina Vaahtera - Tomorrow's Dreams
125
25Vladimir Kozlov - K. O. Re-Echo Roar
125
26Ciarán O'Muireadhaigh - Cavalier
125
27VIljam Vaaksi - Flannacán Coup
125
28Minea Pajari - Calvin M!
120
29Naella Wahlman - Riginaetta
125
30Jere Piippo - Lusö Dorian G
125
31Kiira Veiskonen - Nox Moon Moon
120
32Cecilia Kastehelmi - Kastanjan Catch It
125
33Ezekiel Schaumann - Cambresine G.
120
34Mary Cannay - Dullahan
120
35Lex Karlsson - Carnelian Gold NBD
125
36Vera Karonen - Zero to Hero
125
37Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver
125
38Viljo Karonen - BAFF Sadie Adler
120
39Sofija Kačinskienė - Lebeau Prime
125
40Reine Rosenkranz - Adrielle RGS
125
41Ellen Ariti - All around fancy
125
42Jesse Ivanenko - Look at me
125
43Demiyah Terai - Motacilla Alba
120
44Zoa Ashbee - Casually Mocking Chirp
120
45Milja Malmila - M.B. Bastion
120
46Charlie Gastriel - NRH Akilas
120
47Ville Mäkelä - CSN Piece Of Cake
125
48Tobias Arnn - Fasir ​no Kraukļa
125
49Kieran Cuthed - Ramona II
125
50Shiori Otani - Have Blackbird
125
51Alexiina Center - Orange Wood's Lumious
125
52Billy Center - Deluxe
125
53Anitta Pajusalo - Jacaranda
120
54Wiiwi Coutieres - CS Death on the black sea
125
Lähtölistat; Luokka 5: 120/125 cm (CIC3)
Anitta Pajusalo - Jacaranda
120
Zoa Ashbee - Casually Mocking Chirp
120
Tobias Vallieres - Quickzilver
120
Ezekiel Schaumann - Cambresine G.
120
Minea Pajari - Calvin M!
120
Mary Cannay - Dullahan
120
Demiyah Terai - Motacilla Alba
120
Viljo Karonen - BAFF Sadie Adler
120
Rose Snowheart - Apple Dreamer
120
Milla-Riina Arokoski - Capricciosa
120
Anton Seljavaara - Kallan Sycamore
120
Charlie Gastriel - NRH Akilas
120
Pilvi Bask - Lind's Liberty
120
Isabel Kasteharju - Angels Ring
120
Kiira Veiskonen - Nox Moon Moon
120
Milja Malmila - M.B. Bastion
120
Salma Stjärndahl - Bonnie KN
120
Asher Byrne - Frost Bound Felis
120
Jemina Vaahtera - Tomorrow's Dreams
125
Jannica Holmberg - A.D. Mandy II
125
Ulrich Kiesinger - Ashgarth Argante
125
Sierra Monterrosa - D.E. Dostoevsky
125
Alexiina Center - Orange Wood's Lumious
125
Olivia Arpiainen - CS When I Do It, I Do It With Rolex
125
Vilhelm Routakorpi - RTK Phoenix Song
125
Ellen Ariti - All around fancy
125
Ville Mäkelä - Mechanix
125
Kieran Cuthed - Ramona II
125
Isla Hämäläinen - HMÄ Little Dancer
125
Joachim Jansen - Californication
125
Shiori Otani - Have Blackbird
125
Billy Center - Deluxe
125
Cecilia Kastehelmi - Kastanjan Catch It
125
Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver
125
Laura Alaja - Petronella X
125
Rosabella Autio - Scamander HAH
125
Ciarán O'Muireadhaigh - Cavalier
125
Vladimir Kozlov - K. O. Re-Echo Roar
125
Dochas Misang - Selfless G.
125
Melissa Rossholm - Endless Flight
125
Lex Karlsson - Carnelian Gold NBD
125
Reine Rosenkranz - Adrielle RGS
125
Wiiwi Coutieres - CS Death on the black sea
125
Aifric Flockhart - K. O. SuperShook
125
Tobias Arnn - Fasir ​no Kraukļa
125
Jere Piippo - Lusö Dorian G
125
Naella Wahlman - Riginaetta
125
VIljam Vaaksi - Flannacán Coup
125
Vera Karonen - Zero to Hero
125
Jesse Ivanenko - Look at me
125
Ville Mäkelä - CSN Piece Of Cake
125
Sofija Kačinskienė - Lebeau Prime
125
Elena Sterrenbos - GH Silver Storm
125
Niko Lintunen - Solarus II
125
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 6: 130 cm, 41 os.
01Milla-Riina Arokoski - Capricciosa
02Joachim Jansen - Megara
03Anton Seljavaara - Kallan Sycamore
04Vladimir Kozlov - K. O. Re-Echo Roar
05Dmitriy Kozlov - Noor e Moriya
06Tobias Vallieres - Quickzilver
07Sierra Monterrosa - D.E. Dostoevsky
08Hanne Rosten - Aconcagua
09Linda Myllykoski-Wilson - VN Lucy Red
10Rose Snowheart - Apple Dreamer
11Melodi Misang - Classic like Kismet
12Milja Hallavaara - K. O. Un Momentum
13Isla Hämäläinen - HMÄ Little Dancer
14Kai Lorenz - Lr'Caliméro
15Magnus Antonini - Carlota Oscura
16Rhysand Eichler - BAFF Domitrius ox
17Oliver Höglund - Vappula Una Notte
18Melissa Rossholm - Endless Flight
19Ravenel Oakley - Concordia xx
20Engleberta Lauwers - Blattrosette Z
21VIljam Vaaksi - Flannacán Coup
22Kiira Veiskonen - Nox Moon Moon
23Henna Havumäki - JB Berryboost
24Salvia Salokangas - Vappula Miami Glow
25Salvia Salokangas - Vermilion Black
26Lex Karlsson - Kulmalan Versace Glow
27Gideon Rosenkranz - Outrunning Karma
28Lilian Saloluoma - Ms Moonlight Dynamo
29Jacob Kettukangas - All Hail Dragon Princess
30Charlie Gastriel - NRH Akilas
31Pinja Kaihomäki - Nadira's Clever Clue
32Kieran Cuthed - Wilfredo RGS
33Alyssa Brimnes - Belecina Yemn
34Nina Karolus - Mr Afrodite
35Samuel Haapalinna - Draconis Lupine Z
36Alma Nummila - LB Phenomena
37Thomas Verhelst - Coma Blue
38Liisa Tuoninen - Serzhant
39Liisa Tuoninen - Priton Shtriga
40Billy Center - Powered by Torch
41Billy Center - Deluxe
Lähtölistat; Luokka 6: 130 cm
Linda Myllykoski-Wilson - VN Lucy Red
Liisa Tuoninen - Priton Shtriga
Sierra Monterrosa - D.E. Dostoevsky
Tobias Vallieres - Quickzilver
Dmitriy Kozlov - Noor e Moriya
Jacob Kettukangas - All Hail Dragon Princess
Samuel Haapalinna - Draconis Lupine Z
Isla Hämäläinen - HMÄ Little Dancer
Rhysand Eichler - BAFF Domitrius ox
Salvia Salokangas - Vappula Miami Glow
Ravenel Oakley - Concordia xx
Pinja Kaihomäki - Nadira's Clever Clue
Lex Karlsson - Kulmalan Versace Glow
Billy Center - Deluxe
Salvia Salokangas - Vermilion Black
Vladimir Kozlov - K. O. Re-Echo Roar
Kai Lorenz - Lr'Caliméro
Melissa Rossholm - Endless Flight
Magnus Antonini - Carlota Oscura
Oliver Höglund - Vappula Una Notte
Rose Snowheart - Apple Dreamer
Hanne Rosten - Aconcagua
Nina Karolus - Mr Afrodite
Lilian Saloluoma - Ms Moonlight Dynamo
Milla-Riina Arokoski - Capricciosa
Anton Seljavaara - Kallan Sycamore
Charlie Gastriel - NRH Akilas
VIljam Vaaksi - Flannacán Coup
Kieran Cuthed - Wilfredo RGS
Joachim Jansen - Megara
Billy Center - Powered by Torch
Henna Havumäki - JB Berryboost
Kiira Veiskonen - Nox Moon Moon
Milja Hallavaara - K. O. Un Momentum
Thomas Verhelst - Coma Blue
Gideon Rosenkranz - Outrunning Karma
Melodi Misang - Classic like Kismet
Alyssa Brimnes - Belecina Yemn
Alma Nummila - LB Phenomena
Engleberta Lauwers - Blattrosette Z
Liisa Tuoninen - Serzhant
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 7: 140 cm, 36 os.
01Elijah Hagen - Blue Raptor
02Dmitriy Kozlov - Noor e Moriya
03Linda Myllykoski-Wilson - BAFF Superstar
04Devora Falcen - Rattlehead
05Ville Mäkelä - Mechanix
06Vilhelm Routakorpi - RTK Phoenix Song
07Melodi Misang - Priceless G.
08Milja Hallavaara - K. O. Un Momentum
09Oliver Höglund - Valiant Monterey
10Joakim Helland - Roibrant Feranna
11Jemina Vaahtera - Tomorrow's Dreams
12Ravenel Oakley - Concordia xx
13Engleberta Lauwers - Blattrosette Z
14Naella Wahlman - Riginaetta
15Jere Piippo - Lusö Dorian G
16Arya Zuckerberg - Alizay's Cazarman
17Salvia Salokangas - Vappula Miami Glow
18Lex Karlsson - Kulmalan Versace Glow
19Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver
20Maesi Saarre - Wonnda Couture
21Gideon Rosenkranz - Outrunning Karma
22Claire van Acker - Emperor's Clouds
23Valentin Duarte - Loveydove
24Damien Duarte - Houdoin Connys
25Lilian Saloluoma - Echatere Joy
26Jesse Ivanenko - Look at me
27Oskari Käkiharju - Fact Or Fiction
28Oliver Höglund - Böttcher v. Rodan
29Jesse Jansen - Alter Soul
30Pinja Kaihomäki - Nadira's Clever Clue
31Kieran Cuthed - Ramona II
32Kieran Cuthed - Wilfredo RGS
33Alyssa Brimnes - Belecina Yemn
34Mathieu Ries - Pandorea Prime
35Shiori Otani - Have Blackbird
36Billy Center - Powered by Torch
Lähtölistat; Luokka 7: 140 cm
Damien Duarte - Houdoin Connys
Jemina Vaahtera - Tomorrow's Dreams
Maesi Saarre - Wonnda Couture
Lilian Saloluoma - Echatere Joy
Dmitriy Kozlov - Noor e Moriya
Oliver Höglund - Valiant Monterey
Vilhelm Routakorpi - RTK Phoenix Song
Oskari Käkiharju - Fact Or Fiction
Ville Mäkelä - Mechanix
Kieran Cuthed - Ramona II
Salvia Salokangas - Vappula Miami Glow
Ravenel Oakley - Concordia xx
Pinja Kaihomäki - Nadira's Clever Clue
Shiori Otani - Have Blackbird
Lex Karlsson - Kulmalan Versace Glow
Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver
Joakim Helland - Roibrant Feranna
Melodi Misang - Priceless G.
Claire van Acker - Emperor's Clouds
Elijah Hagen - Blue Raptor
Devora Falcen - Rattlehead
Jesse Jansen - Alter Soul
Jere Piippo - Lusö Dorian G
Naella Wahlman - Riginaetta
Kieran Cuthed - Wilfredo RGS
Mathieu Ries - Pandorea Prime
Arya Zuckerberg - Alizay's Cazarman
Billy Center - Powered by Torch
Jesse Ivanenko - Look at me
Oliver Höglund - Böttcher v. Rodan
Milja Hallavaara - K. O. Un Momentum
Gideon Rosenkranz - Outrunning Karma
Alyssa Brimnes - Belecina Yemn
Valentin Duarte - Loveydove
Linda Myllykoski-Wilson - BAFF Superstar
Engleberta Lauwers - Blattrosette Z