Villit maastoeste-kilpailut 25.6.2023

Aika ja paikka

Sunnuntai 25.6.2023
VIP Torstai 22.6. klo 23:59

Info

Villit kilpailut
Lyhyt arvonta, ei lisäarpoja
Jassu L. VRL-08942, @
Maastoesteillä kenttäratsukot kisaavat maastoesteratsukoiden kanssa samoissa luokissa, mutta arvostellaan luokan ulkopuolisina.
Osassa luokista esteiden maksimikorkeus on sama, mutta radan haastavuudessa (pituus, esteiden määrä ym.) on eroja.

Luokat

  1. 60 cm
  2. 80 cm
    Harr.aste
  3. 90 cm
    Tut.ustumis
  4. 90 cm
    Helppo
  5. 100 cm
    CIC1
  6. 100 cm
    CIC2
  7. 120 cm
    CIC3
Maastoesteluokissa
24+
starttia
Luokkiin mahtuu
500
starttia

Ilmoittautuminen on sulkeutunut.

Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Lähtölistat; Luokka 1: 60 cm
Saaga Rinne - Blueberry's Bicante
Rosalia Lillak - SB Moon Light Blue
Lilian Saloluoma - Ms Moonlight Dynamo
Kiril Rautiainen - Helmiahon Paahtovanukas
Sasha Falcen - RTK Gold Lining
Verona Lapinlahti - Riuttakorven Prylant
Sasha Falcen - Dream Big
Enzio Carangelo - BL Girasol De Seville
Krista Ollila - Geisha
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Lähtölistat; Luokka 2: 80 cm, Harrastetaso
Roxy Snowheart - Diri Apor RS
Onni Sinipelto - KVH Carmensita
Mila Usvapelto - Credello's Blue Eyed Field
Iiris Valla - Vappuhattu
Sasha Falcen - NRH Halvmåne
Saara Hillfield - Assingel
Mona Sergjeholm - Man in Black
Ilona Lapinlahti - HL's Carton
Miia Linkola - Rajaseudun Hitman
Silja Valkoharju - KVH Sokrates
Amelie Kettu - Il Reviendra
Milja Malmila - Tervatsarina
Niklas Haanpää - P.T. Barnum
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Lähtölistat; Luokka 3: 90 cm, Tuttaritaso
Sonja Rossholm - RH Costa Del Sol
Amelia Lehtinen - I can't believe
Emilia Lähteenmäki - Devil Dance
Jannica Holmberg - Hurman Ritari
Jenna Vaahtera - VHJ Dragonqueen
Aisha Evans - Line Without a Hook
Olga Ketomaa - Kastehelmen Marmeladi
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Lähtölistat; Luokka 4: 90 cm, Helppo taso
Emilia Lähteenmäki - Rosaline
Meri Kortela - Pikiyö
Devora Falcen - Sweating Bullets
Felicia Kastehelmi - Kievarinkujan Karkulaistähti
Elviira Kontio - Tirion Birdsong
Katherine Jansen - Kingdoom
Devora Falcen - Rattlehead
Rose Snowheart - WW Red Devil
Kristina Vuoksela - Aarnion Lumisotasilla
Rhea Auclair - Trouvaille xx
Sofia Kultasaari - Pähkinäprinsessa
Julia Vaahtera - King's Kiss
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 5: 100 cm, CIC1-taso, 26 os.
01Linda Myllykoski-Wilson - VN Lucy Red
02Vilhelm Routakorpi - Callsign Charlie
03Arlo Casadei - Callsign Charlie
04Emily Sterrenbos - ROLLING Number 505
05Verona Lapinlahti - Winzet
06Laura Alaja - Petronella X
07Olivia Arpiainen - Prince of Hearts
08Verona Lapinlahti - Hulina-Vilinä
09Julia Knezevic - Lr' Miliano
10Judy Caddel - VHJ Lonely Lover
11Casandra Stanwish - Cannarlee
12Heini Porter - Par Hazard
13Kiira Veiskonen - Nox Moon Moon
14Annabel Kastehelmi - Kastehelmen Michigan
15Kerkko Kuparinen - Caz
16Vera Karonen - Edwins Bummer
17Ekaterina Golovka - Priton Djinn
18Emilia Lähteenmäki - Totren
19Lilyana Arpiainen - Chausiku
20Riku Saaristo - Milanova K
21Jesse Ivanenko - Nevada angel
22Jesse Aro - Engine
23Kristina Vuoksela - Aarnion Kuutamolla
24Lisa Rajalampi - A.D. Pandora
25Liisa Tuoninen - Tasku
26Liisa Tuoninen - Siperiantiara
Lähtölistat; Luokka 5: 100 cm, CIC1-taso
Jesse Aro - Engine
Linda Myllykoski-Wilson - VN Lucy Red
Ekaterina Golovka - Priton Djinn
Emily Sterrenbos - ROLLING Number 505
Judy Caddel - VHJ Lonely Lover
Heini Porter - Par Hazard
Vera Karonen - Edwins Bummer
Jesse Ivanenko - Nevada angel
Julia Knezevic - Lr' Miliano
Kristina Vuoksela - Aarnion Kuutamolla
Verona Lapinlahti - Winzet
Lilyana Arpiainen - Chausiku
Laura Alaja - Petronella X
Verona Lapinlahti - Hulina-Vilinä
Arlo Casadei - Callsign Charlie
Casandra Stanwish - Cannarlee
Liisa Tuoninen - Tasku
Lisa Rajalampi - A.D. Pandora
Liisa Tuoninen - Siperiantiara
Annabel Kastehelmi - Kastehelmen Michigan
Olivia Arpiainen - Prince of Hearts
Emilia Lähteenmäki - Totren
Kiira Veiskonen - Nox Moon Moon
Vilhelm Routakorpi - Callsign Charlie
Riku Saaristo - Milanova K
Kerkko Kuparinen - Caz
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 6: 100 cm, CIC2-taso, 33 os.
01Devora Falcen - Mechanix
02Toby Oaks - Betrayal
03Jannica Holmberg - Jamaica NIP
04Elena Sterrenbos - TK Aardige Vrouw
05Kai Lorenz - Lr'Caliméro
06Renee Petersen - Lr'Limited Edition
07Rhysand Eichler - BAFF Domitrius ox
08Salma Stjärndahl - Bonnie KN
09Isabel Kasteharju - Angels Ring
10Sofia Kultasaari - Redstone xx
11Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla
12Sofia Kultasaari - Misery Is My Middlename
13Ava Pulkkanen - Zenzi
14Jenna Vaahtera - Magicka
15Cannon Dahl - RR Blank Space
16Minea Pajari - Calvin M!
17Ashley Zuckerberg - Abracadabra
18Rhea Auclair - The End of the Road
19Vera Karonen - Zero to Hero
20Viljo Karonen - BAFF Sadie Adler
21Eemeli Wilkman - Dragon Lady HAH
22Eemeli Wilkman - Rosegarden's Bumblebee
23Emily Daukes - Cioccolato
24Oskari Käkiharju - Hatepinklovepink
25Rhea Auclair - Efrael ez Ezekiel
26Ellen Ariti - Burning comet
27Jacob Kettukangas - All Hail Dragon Princess
28Kristina Vuoksela - Even Glimmer Wish
29Alyssa Brimnes - Underwriter
30Samuel Haapalinna - Draconis Lupine Z
31Agnieszka Nadolny - Oizys Prime
32Alisa Suomalainen - SANI Ellusion
33Marcel Cedrone - Obsidienne
Lähtölistat; Luokka 6: 100 cm, CIC2-taso
Oskari Käkiharju - Hatepinklovepink
Sofia Kultasaari - Misery Is My Middlename
Cannon Dahl - RR Blank Space
Jacob Kettukangas - All Hail Dragon Princess
Samuel Haapalinna - Draconis Lupine Z
Rhysand Eichler - BAFF Domitrius ox
Emily Daukes - Cioccolato
Minea Pajari - Calvin M!
Marcel Cedrone - Obsidienne
Kristina Vuoksela - Even Glimmer Wish
Rhea Auclair - The End of the Road
Viljo Karonen - BAFF Sadie Adler
Ava Pulkkanen - Zenzi
Kai Lorenz - Lr'Caliméro
Eemeli Wilkman - Dragon Lady HAH
Jenna Vaahtera - Magicka
Toby Oaks - Betrayal
Alyssa Brimnes - Underwriter
Alisa Suomalainen - SANI Ellusion
Rhea Auclair - Efrael ez Ezekiel
Sofia Kultasaari - Redstone xx
Ashley Zuckerberg - Abracadabra
Ellen Ariti - Burning comet
Lennart Rönnqvist - OWR Mozilla
Devora Falcen - Mechanix
Vera Karonen - Zero to Hero
Isabel Kasteharju - Angels Ring
Agnieszka Nadolny - Oizys Prime
Salma Stjärndahl - Bonnie KN
Elena Sterrenbos - TK Aardige Vrouw
Renee Petersen - Lr'Limited Edition
Jannica Holmberg - Jamaica NIP
Näet lähtölistat vierittämällä sivua.
Osallistujat; Luokka 7: 120 cm, CIC3-taso, 33 os.
01Joachim Jansen - Californication
02Ulrich Kiesinger - Ashgarth Argante
03Sierra Monterrosa - D.E. Dostoevsky
04Linda Myllykoski-Wilson - BAFF Superstar
05Ville Mäkelä - Mechanix
06Vilhelm Routakorpi - RTK Phoenix Song
07Dochas Misang - Selfless G.
08Jannica Holmberg - A.D. Mandy II
09Elena Sterrenbos - GH Silver Storm
10Isla Hämäläinen - HMÄ Little Dancer
11Niko Lintunen - Solarus II
12Aifric Flockhart - K. O. SuperShook
13Olivia Arpiainen - CS When I Do It, I Do It With Rolex
14Rosabella Autio - Scamander HAH
15Wiiwi Coutieres - CS Death on the black sea
16Jemina Vaahtera - Tomorrow's Dreams
17Vladimir Kozlov - K. O. Re-Echo Roar
18Ciarán O'Muireadhaigh - Cavalier
19VIljam Vaaksi - Flannacán Coup
20Naella Wahlman - Riginaetta
21Jere Piippo - Lusö Dorian G
22Cecilia Kastehelmi - Kastanjan Catch It
23Lex Karlsson - Carnelian Gold NBD
24Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver
25Sofija Kačinskienė - Lebeau Prime
26Reine Rosenkranz - Adrielle RGS
27Ellen Ariti - All around fancy
28Jesse Ivanenko - Look at me
29Ville Mäkelä - CSN Piece Of Cake
30Kieran Cuthed - Ramona II
31Shiori Otani - Have Blackbird
32Liisa Tuoninen - Fate Cries Foul
33Alexiina Center - Orange Wood's Lumious
Lähtölistat; Luokka 7: 120 cm, CIC3-taso
Jemina Vaahtera - Tomorrow's Dreams
Jannica Holmberg - A.D. Mandy II
Ulrich Kiesinger - Ashgarth Argante
Sierra Monterrosa - D.E. Dostoevsky
Alexiina Center - Orange Wood's Lumious
Olivia Arpiainen - CS When I Do It, I Do It With Rolex
Vilhelm Routakorpi - RTK Phoenix Song
Ellen Ariti - All around fancy
Ville Mäkelä - Mechanix
Kieran Cuthed - Ramona II
Liisa Tuoninen - Fate Cries Foul
Isla Hämäläinen - HMÄ Little Dancer
Joachim Jansen - Californication
Shiori Otani - Have Blackbird
Cecilia Kastehelmi - Kastanjan Catch It
Miia Linkola - Mielikuvitusmatkan MacGyver
Rosabella Autio - Scamander HAH
Ciarán O'Muireadhaigh - Cavalier
Vladimir Kozlov - K. O. Re-Echo Roar
Dochas Misang - Selfless G.
Lex Karlsson - Carnelian Gold NBD
Reine Rosenkranz - Adrielle RGS
Wiiwi Coutieres - CS Death on the black sea
Aifric Flockhart - K. O. SuperShook
Jere Piippo - Lusö Dorian G
Naella Wahlman - Riginaetta
VIljam Vaaksi - Flannacán Coup
Jesse Ivanenko - Look at me
Ville Mäkelä - CSN Piece Of Cake
Sofija Kačinskienė - Lebeau Prime
Linda Myllykoski-Wilson - BAFF Superstar
Elena Sterrenbos - GH Silver Storm
Niko Lintunen - Solarus II