19.11.2014

KRJ:n alaiset kouluratsastuskilpailut

Tervetuloa osallistumaan virtuaalisen kouluratsastusjaoksen alaisiin ratsastuskilpailuihin! Kilpailut järjestetään 19.11.2014 Norjassa Brynhildissä (BRYN6380) ja niiden viimeinen ilmoittautumispäivä on 10.11.2014. Vastuuhenkilönä toimii tallin omistaja honeythief (VRL-08852) ja tulokset arvotaan lyhyttä arvontatapaa käyttäen. Tällä kertaa kilpailut on suunnattu ainoastaan vuonohevosille.

luokat ja osallistujatilanne

1. Helppo C (16/40) TT
2. Helppo B (29/40) TT
3. Helppo A (25/40) TT
4. Vaativa B (00/40) -
» Kaikki luokat ovat avoinna vain vuonohevosille!

kutsu päivitetty 11.11.2014 klo 17:43

osallistumisrajoitukset ja osallistuminen

» Luokkiin otetaan 40 osallistujaa.
» Yksi ratsastaja voi tuoda yhteen luokkaan 4 hevosta.
» Yksi hevonen voi osallistua kahteen luokkaan, mutta yhteen luokkaan vain kerran.

» Osallistumiset sähköpostiin stallbrynhild@hotmail.com otsikoituna KRJ031-040.
» Ratsastajan VRL-tunnus on pakollinen ja seuraan kuuluminen suositeltavaa.
» Hevosen VH-tunnus on vapaaehtoinen.
» Osallistuminen muodossa:
   Luokka nro [rv]
   Ratsastaja (VRL-00000) - Hevonen VH00-000-0000
» Osallistumiseen ei tule tageja!

tulokset

1. Helppo C
1. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Ivar
2. Jinsy (VRL-06083) - Froviken Amorosa VH14-053-0099
3. Uppe (VRL-11253) - Derian Klara
4. Tuulia T. (VRL-00084) - Grímhildr Inc VH14-053-0153
5. honeythief (VRL-08852) - Linda VH14-053-0163
6. suba (VRL-12468) - Derian Borghilde VH14-053-0031
7. Cynoria (VRL-11723) - Alfhild NOR VH14-053-0111
8. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Tordenvær VH13-053-0182
9. honeythief (VRL-08852) - Anni-Frid VH13-053-0152
10. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Smilla VH13-053-0181
11. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Bella
12. suba (VRL-12468) - Derian Idona VH14-053-0068
13. suba (VRL-12468) - GL Kolbjørn VH13-053-0126
14. Sylvester (VRL-00483) - Signe av Kleppur
15. Sylvester (VRL-00483) - Sigmar NOR VH14-053-0075
16. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Ragnar

2. Helppo B
1. Uppe (VRL-11253) - Lykkelig Cilla
2. Tuulia T. (VRL-00084) - Grímhildr Inc VH14-053-0153
3. Dimma (VRL-08204) - Produktet av Fantasi VH12-053-0058
4. Cynoria (VRL-11723) - Silje LAC VH14-053-0077
5. Uppe (VRL-11253) - Pikkupellon Ragnar
6. Sachiyo (VRL-11290) - Jøranian DE VH13-053-0155
7. Cynoria (VRL-11723) - Zelda SWE VH14-053-0080
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Acantha's Henrike VH03-053-2153
9. Hapero (VRL-06115) - Brynhild Thorvald VH14-053-0164
10. suba (VRL-12468) - Thorleif VH14-053-0030
11. honeythief (VRL-08852) - Sjøbrisen VH11-053-0149
12. Cin. (VRL-01441) - Catinka VH14-053-0087
13. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Hafgrim VH13-053-0193
14. Jinsy (VRL-06083) - Froviken Amorosa VH14-053-0099
15. honeythief (VRL-08852) - Hertevike av Rågkross VH14-053-0049
16. Cin. (VRL-01441) - Fjodor
17. Cynoria (VRL-11723) - Frigga av Rågkross VH14-053-0033
18. Sylvester (VRL-00483) - Brynhild Vannlilje
19. suba (VRL-12468) - Bergsmoen Aslak VH14-053-0027
20. suba (VRL-12468) - GL Magnus VH13-053-0125
21. Uppe (VRL-11253) - Brynhild Torleik
22. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Álfar VH14-053-0096
23. Cin. (VRL-01441) - Raitalan Alina
24. Tuulia T. (VRL-00084) - Cornflower's Hallbjörn VH03-053-5903
25. Uppe (VRL-11253) - Derian Klara
26. Sylvester (VRL-00483) - Kvaløy Stina
27. Cynoria (VRL-11723) - Freja av Kleppur VH14-053-0160
28. Cin. (VRL-01441) - Humfred av Rågkross
29. suba (VRL-12468) - Glimrende Greta VH14-053-0029

3. Helppo A
1. Dimma (VRL-08204) - AAM Ed Whisper Quiet Summer VH12-053-0103
2. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Mette-Marit VH14-053-0098
3. Cynoria (VRL-11723) - Glimre NOR VH14-053-0034
4. Sylvester (VRL-00483) - Yue Hendrike VH04-053-6253
5. Sani (VRL-10954) - Derian Greyfell
6. suba (VRL-12468) - Derian Mjolnir VH14-053-0107
7. suba (VRL-12468) - Derian Astlyr VH14-053-0017
8. Tuulia T. (VRL-00084) - Cornflower's Hallbjörn VH03-053-5903
9. honeythief (VRL-08852) - Brynhild Andøya VH13-053-0180
10. honeythief (VRL-08852) - Vatnajökull VH14-053-0170
11. Tuulia T. (VRL-00084) - Acantha's Henrike VH03-053-2153
12. Hapero (VRL-06115) - Brynhild Thorvald VH14-053-0164
13. Cin. (VRL-01441) - Liten Jente VH13-053-0002
14. suba (VRL-12468) - Derian Kjellaug VH14-053-0108
15. suba (VRL-12468) - Gandalfr av Rågkross VH14-053-0026
16. Cynoria (VRL-11723) - Sølvgårds Viking VH14-053-0179
17. Uppe (VRL-11253) - Loviise
18. Uppe (VRL-11253) - Balder av Rågkross
19. Dimma (VRL-08204) - FF's Bim Magiske Ordet VH14-053-0053
20. honeythief (VRL-08852) - Njörður VH14-053-0043
21. Cin. (VRL-01441) - Målfrid HAH VH13-053-0093
22. Sylvester (VRL-00483) - Tiilikan Samoilija VH14-053-0074
23. Cin. (VRL-01441) - Sandholms Ulrik VH14-053-0085
24. mibula (VLR-12882) - Lykkelig Alder VH14-053-0148
25. Cin. (VRL-01441) - Borghild av Rågkross VH13-053-0086

4. Vaativa B
ei osallistuja.